Dobry den..Uz dva mesice mam zanet dasne.Zubar mi to vubec neleci,premlouvala jsem ho o antibiotika a nic.Muj zubar neustale rikal,ze se to vytrati..Jenze uz se pridavali 40horecky,zimnice,zvraceni i omdlevani.Moje obvodni nechapala a predepsala mi anb.v den dobrani sem sla k zubari ze mi je dala,ze to ustoupilo,ale mela jsem jeste maly zanet,tak jestli mi napise dalsi.Rekl to by bylo moc.Po par dnech se mi opet vratil velky zanet az k oku zubar opet nic..Na pohotovosti rekli ze to chce rozriznout ale ze mi to neudelaji,ze musi muj zubar.Jenze ten taky odmita.Uz nevim na koho se obratit,kdyz to nikde nechteji udelat.Opet vysoke horecky atd,uz to nezvladam.Muzete poradit?Dekuji
Dobrý den. ATB nic neřeší. Z vašeho popisu to může být více věcí. Doporučuji konzultaci u jiného zubního lékaře. Jestli je to jen zánět dásně, pomohla by i dentální hygiena.
S pozdravem

Dobrý den. Souhlasím s kolegou Baaderem. Podle otoku až k oku a vysokých horeček by se mohlo jednat o absces ( dutina vyplněná hnisem). Pokud nikdo není schopen ošetřit, je třeba se obrátit na nejbližší stomatochirurgické ( dentoalveolární chirurgie) pracoviště. Vyhledat lze na stránkách České stomatologické komory. V odpovědi bohužel nesmím uvést adresu vebových stránek. Je to třikrát w tečka dent tečka cz
Dobrý den, ATB nic neřeší. Chce to rtg a konzultaci. Dentální hygiena je dobrý začátek, následně pokračovat na stomatochirurgii. S pozdravem.