Dobrý den, už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohl

6 Počet odpovědí:
Dobrý den,
už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohlo stresovat, ale pokaždé, když se vracím k rodičům, jsem celá vynervovaná a dělá se mi špatně od žaludku, protože tam mám špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili do vysoké školy, kvůli tomu začal všechen stres, dvakrát jsem byla hospitalizovaná na infekčním, kvůli zvracení, ale všechny výsledky a odběry byly v pořádku.
Dá se tohoto stresu z minulosti nějak zbavit, popř. jak?
Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, své problémy popisuje velmi přesně jako stresující vzpomínky na minulost. Takových vzpomínek je možné se postupnou prací na sobě a psychoterapií zbavit. Ráda bych Vás povzbudila do toho, najít si psychoterapeuta, se kterým budete moci všechen stres z minulosti zpracovat.