Dobrý den,prosím mam dotaz mam pco a mam za sebou třetí IVF metodou ket.a třetí pokus skončil samovo

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,prosím mam dotaz mam pco a mam za sebou třetí IVF metodou ket.a třetí pokus skončil samovolnym potratem.a po té mi v reprodukční klinice zjistili nejasný nalez útvar za delozni stenou podobný myomu.Mela sem jít stemi spravami na gynelologii.aby mi vypsal zadanku na CT vyšetření.ale pan gynekolog to zcela odmítá ze je to drahé a nevidi důvod ze si myslí že je to myom 2cm ale prý si není jistý.tak se chci zeptat zda si to může dovolit a na koho se obratit.prakticka Lekarka take to nechce napsat že musí gynekolog a v reprodukční klinice to nepisi.dekuji za odpoved.
Nejsem si jistý, že CT bude mít větší přesnost při zjištování diagnózy, jestli to je myom. Kvalitní ultrazvuk a zkušený lékař, by to mél v 99% poznat. Pokud 2 gynekologové řeknou, že to je myom, tak to je myom. A Centrum asistované reprodukce musí rozhodnou, jestli má vliv na těhotnění a musí se odstranit. Konstantin Inkov