Dobrý den, prosím co by mohlo být příčinou mých potíží? Přes dva roky mám nafouklé břicho. Stalo se

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím co by mohlo být příčinou mých potíží? Přes dva roky mám nafouklé břicho. Stalo se ze dne na den přes noc. Od toho dne mám řadu potíží. Žaludek plný vzduchu, říhání po každém jídle a pití i při změně polohy, někdy i po celý den, někdy méně. Mám pálení v krku, někdy vracení žaludečních šťáv, pachuť v puse, nedostatek slin a sucho v ústech, suché rty. Příjem tekutin mám dostatečný. Bolesti mezi žebry, často mě k ránu budí. Padají mi vlasy a svědí kůže hlavně na krku, mám celkově pocit suché kůže, hlavně na krku a obličeji. Vyprazdňování se úplně měnilo. Je obtížné, neefektivní se značným množstvím vzduchu. Při sportování a pocení se pocit suchosti kůže zhorší. Mám pohybu dostatek a jím zdravě, piji bylinkové čaje, jím přírodní prostředky, přes to trávící potíže trvají a nepodařilo se mi ani s pomocí zápisů - deník, vysledovat příčinu. Domnívám se že čím více dýchám, tím větší jsou potíže. Nikdy dřív jsem žádné potíže neměla, až od 14.12.2016, před tím jsem se cítila naprosto zdravá. Nyní nemohu sportovat, i při zrychlené chůzi mě bolí mezi žebry, při kašlání a cvičení je někdy slyšet chrčení vlevo pod žebry. Moc bych si přála, aby se přišlo na příčinu potíží. Jsou takové, že je vnímám nepřetržitě a velmi negativně ovlivňují kvalitu mého života. Na gastro jsem byla. V našem městě. Nemělo to smysl. Lékař mě ani nevyslechl. Do zprávy napsal něco jiného než jsem řekla. Zesměšňoval mě, při odchodu jsem plakala. Přišla jsem k němu 3x, nemělo to smysl, nijak nereagoval na potíže, které jsem udala, dokonce mi ani nevyšetřil břicho. Jiný tu není, jinde mě nevezmou, pro nespádovost.
Dobrý den, výčet Vašich potíží je pestrý, proto si netroufám tipovat diagnosu. Váš stav vyžaduje pečlivé interní vyšetření. Pokud by jste byla pacientka naší ambulance, jistě by se Vám dostalo vřelejšího přístupu. Bez podrobného laboratorního, RTG, UZ a klinického vyšetření Vám můžu poradit jen to, aby jste vyhledala jiného lékaře. PS: dle zákona má pacint právo na svobodnou volbu lékaře, pokud to možnosti poskytovatele zdravotní péče umožní.
S pozdravem J.