Dobrý den,před měsícem jsem si na Filipínách spálila nohu o výfuk skútru. Byla mi nasazena ATB i po

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,před měsícem jsem si na Filipínách spálila nohu o výfuk skútru. Byla mi nasazena ATB i po návratu. Rána se ale stále nehojí. Když se vytvoří strup, hned odpadne. Při čištění peroxidem rána po okrajích silně pění. Teď používám jen ATB mast. Chtěla bych se zeptat jestli je to normální. Jsem zpět už 4týdny a nevím jestli nevyhledat ještě dalšího odborníka. Děkuji.
Dobrý den.
Doporučujeme se objednat k jednomu z našich lékařů na konzultaci. Můžete nás kontaktovat na mail, nebo telefonicky.
S pozdravem, AURA MEDICAL CLINIC.