Dobrý den,před měsícem jsem si na Filipínách spálila nohu o výfuk skútru. Byla mi nasazena ATB i po návratu. Rána se ale stále nehojí. Když se vytvoří strup, hned odpadne. Při čištění peroxidem rána po okrajích silně pění. Teď používám jen ATB mast. Chtěla bych se zeptat jestli je to normální. Jsem zpět už 4týdny a nevím jestli nevyhledat ještě dalšího odborníka. Děkuji.
Dobrý den.
Doporučujeme se objednat k jednomu z našich lékařů na konzultaci. Můžete nás kontaktovat na mail, nebo telefonicky.
S pozdravem, AURA MEDICAL CLINIC.

na popáleniny velice dobře funguje Flamigel či Hemagel, doporučujeme aplikovat vrstvu gelu, přelepit větší náplastí a tento postup opakovat každý den do úplného odhojení. Pokud by byla rána stále stejná, doporučujeme kontrolu lékařem.
Přejeme Vám hezký den,
tým Premier Clinic