Dobrý den, potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Čes

6 Počet odpovědí:
Dobrý den,

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.
Dobrý den, nejsem si jistá, zda si mne s někým nepletete - mám praxi v Jihlavě a smlouvu s ČPZP nemám. S pozdravem Kristýna Drozdová