Dobrý den, potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Čes

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.
Dobrý den, nejsem si jistá, zda si mne s někým nepletete - mám praxi v Jihlavě a smlouvu s ČPZP nemám. S pozdravem Kristýna Drozdová

Dobrý den, mohu vám nabídnout svoje terapeutické služby, ale bohužel nepracuji na pojišťovny. S pozdravem S. Janovcová
Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám
pracuji v Plzni, nemám bohužel informace o terapeutech z Brna, kteří mají smlouvy s pojišťovnami. Věřím, že brzy někoho ve svém okolí najdete a zbavíte se svých obtíží.
Hezký den
LH
nejsem si úplně jistá, zda je dotaz směřován na mne - nepracuji na zdravotní pojišťovnu - klienty ale přijímám a objednací lhůty jsou do týdne.
Přeji pohodové dny a vše dobré.

věřte mi prosím, že Vám přeju, abyste co nejdřív našla psychoterapeuta, který splňuje Vaše podmínky (smlouva s Českou průmyslovou pojišťovnou a aby bral nové pacienty). Ráda bych Vám poradila, nicméně v Brně nepůsobím a nikoho, kdo by Vašim požadavkům vyhovoval, neznám.

Přeju Vám, abyste našla odborníka, který Vám bude vyhovovat a se kterým se vám bude výborně spolupracovat.
Naďa Skyvová