Dobrý den. Můj problém jsou stále častější migrény a špatná proměnlivá nálada. Snažím se migrény řeš

3 Počet odpovědí:
Dobrý den. Můj problém jsou stále častější migrény a špatná proměnlivá nálada. Snažím se migrény řešit, jsem už objednaná na neurologii. Četla jsem o ní hodně článků, i to, že může být způsobena stresem. Já sama u sebe si stres neuvědomuji, nebo možná nepřipouštím. Mám léky na migrény, občas zaberou, občas ne. Jak mám postupovat dál? Doktor mi momentálně napsal na týden neschopenku, abych si odpočinula, ale nemůžu to tak dělat pořád kvůli zaměstnání.
Dobrý den, je rozhodně dobře, že budete migrény řešit s neurologem. Pravdou ovšem také je, že psychosomatika je " mocná čarodějka", proto Vám konzultaci s psychologem či psychoterapii vřele doporučuji.
Přeji vše dobré a hodně štěstí!
Markéta Řeřichová
Zveme vás na návštěvu: Psychoterapie - 800 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.