Dobrý den, Měla bych menší dotaz. Dost mě to trápí a nevím kam s tím. Mám nateklou tvář na levé st

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Měla bych menší dotaz. Dost mě to trápí a nevím kam s tím. Mám nateklou tvář na levé straně. Předevčírem mi natekla i uzlina. V ústech si jazykem nahmatnu nějaký oválný tvar který mě dost bolí. A jde mi to skoro až do krku. (je to jak kdybych měla nateklou nějakou žlázu). Nemůžu se pořádně najíst protože ústa neotevru do koran. Protože to prostě nejde a bolí to jak čert. Nemám ráda řezání adt. A bojím se zajít k lékaři. Ale vím že to bude potřeba.
Děkuji předem za Vaši odpověď.
S pozdravem M.
Dobrý den,

prosím Vás, na nic nečekejte a běžte k lékaři ! Moje přítelkyně měla podobný problém a čekala s tím také tak, jako Vy. Dokud Váš zdravotní problém nediagnostikuje lékař, nic se neřeší. Ve Vašem zájmu urychleně navštivte lékaře.
Vlaďka