Dobrý deň,mám problém s pravim okem asi mesic vidím zahmlené. Chodím ku doktorom do Trinca zaťim to

3 Počet odpovědí:
Dobrý deň,mám problém s pravim okem asi mesic vidím zahmlené.
Chodím ku doktorom do Trinca zaťim to je iba o kvapkách a mastiach.
Brali mi steri z oka na virusi,herpesia chlamýdie zaťim negatívne.
Cítim že v oku Neco je ale není chodím tam skoro každý týždeň ,asi pred mesiacom
som tam mal teliesko to mi vybrali a doteraz má oko štipe ,slzy a vyberám z oka
ako keby špinavé slzy.Doktory sú v pohode ale už je to dlho neviem čo mám robiť.
S pozdravom Tomáš
Dobrý den, těžko se odpovídá na Váš dotaz, protože obtíže co popisujete můžou být způsobeny hned několika problémy.
Každopádně, pokud jste měl před měsícem tělísko v oku, mohlo zanechat jizvu na rohovce, která způsobuje zamlžené vidění. Tento stav by se měl postupem času mírně zlepšit, je ale možné, že vidění již 100% nikdy nebude. Hojení jizvy taktéž může způsobovat slzení a pocit dalšího tělíska. Pokud bylo ale celé vyndané a stav nebyl nijak komplikován, měl byste být za měsíc již bez obtíží. Doporučila bych Vám se Vašeho lékaře přímo zeptat, jaký má předpoklad na dobu léčení, on zná Vaše oko nejlépe. S pozdravem, MUDr. Křížová