Dobrý den, Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno.

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno. Jsem 3 měsíce po porodu tak nevím, jestli jsou tyto nepříjemnosti způsobené "hormonální smrští" a stačí počkat, než se hormony ustálí, nebo mám navštívit lékaře?

Děkuji.
Dobrý den, jestliže zrno samo během několika dní obvykle zmizí, vyčkejte. V opačném případě navštivte očního lékaře. A zeptejte se svého lékaře, jakou hladinu cukru v krvi /neboli glykemii/ máte. Jestliže nebyla měřena, pro jistotu nechte změřit.