Dobrý den, Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno.

Již po šesté za sebou se mi na oku, v rozptylu měsíce a půl, udělalo na oku ječné zrno. Jsem 3 měsíce po porodu tak nevím, jestli jsou tyto nepříjemnosti způsobené "hormonální smrští" a stačí počkat, než se hormony ustálí, nebo mám navštívit lékaře?

Děkuji.
Dobrý den, jestliže zrno samo během několika dní obvykle zmizí, vyčkejte. V opačném případě navštivte očního lékaře. A zeptejte se svého lékaře, jakou hladinu cukru v krvi /neboli glykemii/ máte. Jestliže nebyla měřena, pro jistotu nechte změřit.

Dobrý den, hormonální změny mohou hrát roli, takže bych zatím vyčkala, vhodné je dávat na víčko teplé obklady. Pokud ječné zrno nezmizí, navštivte očního lékaře.
Váš dotaz mi byl zaslán omylem, nejsem lékař. Zdravím vás a přeji zdraví.