Dobrý den,jiz mam za sebou 5tou anginu,vzdy lecenou antb.a 5x inj.Pendeponu,jeji novou verzi.Lekarka

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,jiz mam za sebou 5tou anginu,vzdy lecenou antb.a 5x inj.Pendeponu,jeji novou verzi.Lekarka to resi porad dokola,antb.Nevi si se mnou rady, zda se.....Co mam delat.Dekuji za odp.
Dobrý den,
otázkou je, zda je půvocem vašich angin streptokok, pravděpodobně ne, protože je vykrytý Pendeponem. Pak by to chtělo výtěr z krku, sputum, ev. imunologické odběry a zacílit přesně na původce. To z klasické medicíny. Další možnost je nechat se vyšetřit např. na lékařsky certifikované biorezonanci a dle výsledku např. využít možnosti tzv. plazmování nepo spektronozod. a pod . Hezký den, dr.. Krninská Liškařová