Dobry den, je možnost se u vas objednat se synem na nezavaznou konzultaci ? Dekuji za odpoved :-) hezky den
Šárka Bínová

Gabriela Luková Sittová
Gabriela Luková Sittová
psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut
Mnichovo Hradiště
Dobrý den, ano, je to možné. Momentálně objednávám konzultace na druhou polovinu ledna. Kontaktujte mne prosím E-mailem: lukovasittova@icloud.com. S pozdravem G.Luková Sittová

Iveta Klečková
Iveta Klečková
psycholog, psychoterapeut
Praha
Dobry den, samorzejme, nejlepe telefonicky viz me Webove stranky psychologkleckova, ev pres kalendar . Hezky den, IK

Stanislava Ševčíková
Stanislava Ševčíková
psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut
Brno
Dobrý den, ano, určitě můžete. Každá konzultace je vlastně nezávazná, v tom smyslu, že Vám nikdo nemůže říkat, co máte a musíte dělat. Veškeré Vaše jednání vychází z Vaší svobodné vůle, z ochoty se učit a hledat nové cesty pro svůj život. Napište mi na můj e-mail s domluvou konzultace (stana.sevcikova@gmail.com). Přeji pohodové předvánoční dny, Stanislava Ševčíková

Andrzej Toman
Andrzej Toman
psychoterapeut, psycholog, dětský psycholog
Brno
Dobrý den, nejsem si úplně jistý, co myslíte tím "nezávazná". Pokud se ptáte, jestli je možnost přijít jen jednou, tak určitě. Vždy se snažím držet počet konzultací na nutném minimu. Nicméně něco se dá vyřešit za jedno setkání, něco bohužel ne.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se