Dobrý den, Potreboval bych prosim Vas poradit ohledne me situace. Netusim ke komu se s tim obratit.

Potreboval bych prosim Vas poradit ohledne me situace. Netusim ke komu se s tim obratit. Byl bych rad, kdybych se mohl objednat k Vam. Jde o caste a prudke zmeny nalad, pocity menecennosti zapricinujici nemístnou zarlivost na pritelkyni, myslenky na sebeublizeni (sebevrazdu)...
Trpim na to jiz roky a zatim sem se nikomu nesveril (od 14 do 18 let byly myslenky nejsilnejsi). Ted je mi 20 let a dokazu se do jiste miry ovladat, ne vsak uplne a nenapomaha to jak mé tak pritelcine psychicke pohode .
Dekuji mnohokrat
Dobrý den. Určitě své potíže řešte s lékařem. Doporučuji objednat se telefonicky do ordinace - pondělí, úterý nebo čtvrtek. Paní doktorka Vás ráda přijme.

Dobrý den, problémy, které popisujete, jsou velmi pravděpodobně vhodné pro řešení ve spolupráci s psychoterapeutem. Pokud budete mít. zájem, kontaktujete mne prosím pomocí emailu nebo telefonicky. s pozdravem Kristýna Drozdová
Dobrý den, samozřejmě se můžete ke mně objednat. Jen upozorňuji, že pro dospělou klientelu mám navázané smlouvy pouze s některými pojišťovnami. Vše je na adrese medicpointu. Bínová
Dobrý den.
Rád vám budu nápomocen při řešení vašich potíží a starostí. Je příjemné číst, že to nejhorší už máte za sebou a že jste již sám mnohé udělal pro to, abyste se naučil své stavy zvládat. Určitě budeme mít v rámci naší spolupráce na co navázat.
Ke konzultaci se můžete objednat prostřednictvím kontaktů uvedených na webu naší Psychoterapeutické kliniky HERMÉS Group Praha, kde najdete též všechny potřebné informace (adresa, ceník našich konzultačních služeb, ...).
S pozdravem
MUDr. František Matuška