Dobrý den, Potreboval bych prosim Vas poradit ohledne me situace. Netusim ke komu se s tim obratit.

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Potreboval bych prosim Vas poradit ohledne me situace. Netusim ke komu se s tim obratit. Byl bych rad, kdybych se mohl objednat k Vam. Jde o caste a prudke zmeny nalad, pocity menecennosti zapricinujici nemístnou zarlivost na pritelkyni, myslenky na sebeublizeni (sebevrazdu)...
Trpim na to jiz roky a zatim sem se nikomu nesveril (od 14 do 18 let byly myslenky nejsilnejsi). Ted je mi 20 let a dokazu se do jiste miry ovladat, ne vsak uplne a nenapomaha to jak mé tak pritelcine psychicke pohode .
Dekuji mnohokrat
Dobrý den. Určitě své potíže řešte s lékařem. Doporučuji objednat se telefonicky do ordinace - pondělí, úterý nebo čtvrtek. Paní doktorka Vás ráda přijme.