Dobrý den je mi 15 let a už víc než 1 rok mám problém s kolenem bolí nad kolenem například při jízdě

3 Počet odpovědí:
Dobrý den je mi 15 let a už víc než 1 rok mám problém s kolenem bolí nad kolenem například při jízdě na kole nebo když vstávám z dřepu nikoliv když klečím tak bolest necítím.Byl jsem s tím už 3 krát u pana doktora který mi dělal 3 krát rtg a nic nenašel a tak mě poslal na ultrazvuk který byl taky čistý.Bál jsem se abych neměl chondropatie pately.
Děkuji za radu a hezký den.
Dobrý večer, takhle podle popisu nedokáži usoudit jaký je Váš konkrétní problém. Pro zjištění je potřeba se Vás na vše důkladně zeptat a kolenní kloub vyšetřit. Teprve na základě tohoto se dá stanovit postup terapie a cviky na doma pro odstranění obtíží.
Pro objednání volejte či kontaktujte přes facebookové stránky.
S pozdravem Mgr. Monika Brožová