Dobry den, hledam nekoho, kdo by dochazel k moji mamince v Domove senioru Valtice a poskytoval fyzio

3 Počet odpovědí:
Dobry den, hledam nekoho, kdo by dochazel k moji mamince v Domove senioru Valtice a poskytoval fyzioterapii , dle domluvy. Do ted lezela na oddeleni LDN, kde s ni denne trenovali v choditku a cvicili operovane rameno. V domove tolik casu na ni mit asi nebudou....Poradite mi jak na to? Dekuji. Zuzana
Dobrý den, bohužel je MUDr. Vladimír Musil od roku 2016, po CMP ochrnutý a nepracuje. Je mi líto, ale nemůže Vám pomoci. Musilová