Dobrý den, v lednu jsem měl horečky, hrozně jsem se potil a během následujících dní se to zhoršilo. Pálilo mě močení, moč zapáchala a v moči se i objevila krev. Byl jsem u urologa, dostal jsem antibiotika na týden. Týden uběhl a problémy se vrátily. Byly mi tedy nasazeny další antibiotika, tentokrát silnější (1-1-1 Augmenting 625 mg) na 10 dní a k tomu probiotika. Po dobrání jsem dal vzorek na kultivaci a dozvěděl jsem se že zánět už je pryč. Bohužel ale jisté problémy přetrvávají. Po dobrání antibiotik se mi pořád nepříjemně močili a moč pořád nepříjemně zapáchala. Taky jsem měl dva červené pupínky na žaludu, a na těch červených "oblastí" se mi loupala kůže. Koupil jsem si proto canesten a d-manosu. Teď už jsou to dva týdny co jsem aplikoval canesten na žalud a předkožku a d-manosu jsem už dobral. Pupínky zmizely, bohužel ale se mi pořád nepříjemně močí a ten zápach moči přetrvává. Co mám dělat? Předem děkuji za odpověď.
Pavel Erdös
Pavel Erdös
urolog
Olomouc
Určitě by se měla znovu vyšetřit moč odebraná středním proudem a to včetně kultivace. Nutno také vyloučit zánět prostaty, který se může chovat obdobně a moč při něm bývá negativní. To vše cestou spádového urologa.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se