Dobrý den, dcera 4 roky bez problémů chodila do školky bez stýskání či pláče. Velmi společenská. To

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, dcera 4 roky bez problémů chodila do školky bez stýskání či pláče. Velmi společenská. To vše se změnilo cca před 14 dny kdy navštívila kroužek tance na kterém byla sama, což by dříve bez problému zvládla.(tam pláč).Od té doby se tyto stavy pláče a stesků po mamince zhoršují. Začala plakat i ve školce a dnes i veliká scéna už i před školkou. Jak prosím postupovat....
Dobrý den, určitě je těžké takto odhadnout, oroč je dcerka úzkostnější, děti citlivě reagují na změny doma i v dětském kolektivu a ve 4 letech to často neumějí pojmenovat. Určitě doporučuji objednat se na konzultaci k některé z našich dětských osycholožek.