Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, zda-li je psychickým problémem závislost na partnerovi a zároveň,

5 Počet odpovědí:
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, zda-li je psychickým problémem závislost na partnerovi a zároveň, jestli tento problém lze vyřešit. Domnívám se, že já tento problém mám, ale nevím, jestli dokážu sama se sebou něco dělat. Děkuji
Dobrý den, navrhovala bych vám začít chodit na psychoterapii, nejčastěji se jí zabývají psychologové. Tam i zjistíte jestli je to problém nikoliv, jestli vám to vadí a jak byste s tím mohla něco udělat.