Dobrý den, asi už před měsícem jsem měl kebab u nás ve městě. Je mi 15 let. Neví se pořád, jak to

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

asi už před měsícem jsem měl kebab u nás ve městě. Je mi 15 let. Neví se pořád, jak to s tím bylo, ale spousta lidí po něm měla otravu jídlem. Včetně mě. Někteří známí na tom byli o dost hůře, já jsem "jen" dvakrát zvracel, měl jsem teplotu a nebylo mi prostě dobře. Asi týden po tom jsem míval takové časté pocity na zvracení, podobné (ale menší) jako před tím zvracením, (třásly se mi nohy, ruce a bylo i prostě zle), ale od té doby jsem už nezvracel, takže to byl jen tak prostě pocit. Pak to přešlo. U doktora jsem nebyl. Nedávno jsem byl takový nemocný a asi ze strachu jsem ty pocity zažíval zase. No a to se mi prostě občas od té doby děje. Jím normálně, stává se mi to hlavně doma, protože se asi prostě pozoruji. Vím, že se není čeho bát, ale prostě to zažívám. Myslím, že to je prostě jen tak psychicky, že mě to napadne a ono se to pak stupňuje. A taky by mě zajímalo, je možné, že jsem kvůli tomu zvracení mohl cítit méně chuť? To si taky si myslím, že je hloupost, ale říkám si, jestli to tak prostě není dodnes, ale taky je to asi psychicky.

Děkuji za odpověď.
Dobrý den, asi došlo k omylu, já se zabývám pomocí maminkám při kojení. Prosím, vyhledejte pomoc lékaře. Děkuji za pochopení.