Dobrý den, je mi 17 let a za poslední půlrok jsem měla dva sexuální partnery oba jsou 20 ti letí a vím že nespí s prostitutkami, avšak také spí nechráněne s dívkami v mém věku, já s nimi měla také nechráněny styk a nemám žádné příznaky jako výtok nebo svědění nebo pupínky, ale některé pohlavní choroby jako třeba AIDS se skoro neprojevuji, takže bych se chtěla zeptat jak je pravděpodobné že bych mohla od někoho z nich chytit AIDS nebo jiné nemoci bez příznaků, a také jestli nemám raději zajít na testy. Ještě jednou vám shrnu že nemám příznaky, jen obavy jestli se AIDS v této věkové skupině vyskytuje, děkuji.

26 názor
Trutnov

V této věkové skupině se AIDS vyskytuje. Kdo se nechrání, může onemocnět.

42 názor
Zlín

Doporučuji pokud chce zjistit AIDS, zajděte na hygienickou stanici , kde se tyto odběry dělají. Podobné odběrová místa jsou na některých poliklinikách

31 názor
Varnsdorf

Odběr Vám může (bude-li chtít) zajistit i váš gynekolog (test je např. součástí rutinní těhotenské péče), ale počítejte s nutností úhrady v řádu stokorun. Rozhodně byste neměla nadále riskovat nechráněný styk s potenciálně promiskuitními muži.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz