Odborný lékař endokrinologie
Dostojevského 15, Opava

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

VELMI NEDOPORUČUJI

Čekáte i když jste objednaní a to běžně i dvě hodiny. Pan doktor je k pacientům hrubý. Cituji: "Tlustí pacienti mě nemají rádi." , "Hysterickým klimakterickým pacientkám když se jim nechce čekat doporučuji jiného lékaře."
Mé mamince odmítl napsat opětovně recept na léky, o kterých předtím řekl, že je bude muset mít ještě jednou a jejich užívání se nesmí přerušit. Když na jejich napsání trvala, tak byl na ni při příští návštěvě hrubý a před dalším lékařem ji ponižoval.

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický,milý,hodný ke všem pacientům, je hodně oblíbený a má velké charizma.
Pomůže vám v takové situaci, kdy to není jeho povinností,kdy vás to mile překvapí až zaskočí. Myslím, že jinný lékař,by vám v tomhle nepomohl.
Moc si pana doktora vážím , je to výborný lékař, lepšího , jsem zatím nepotkala. K panu doktorovi,chodím necelých 11 let, jsem velmi spokojená. Těším se na každou návštěvu.

Pane doktore, děkuji Vám, bez Vaši pomoci, bych to nezvládla.

Super doktor a jeho konkurence je neohrozitelná.....

Jsem velice spokojena jak s panem doktorem tak s nynější milou a hodnou sestřičkou.

Nedoporučuji, chodila jsem k němu několik let - za tu dobu mi udělala sonografii pouze jednou...jak může bez sonografie poznat zda se štítná žláza nezvětšuje atd..!!

Pan edokrinolog Staněk je výborný specialista ve svém oboru. Je velmi pečlivý, vstřícný a milý lékař. Rovněž jeho sestřicka je profesionální, pečlivá, milá a obětavá. Když vezmeme v úvahu, kolik klientů pan doktor má v evidenci, je až s podivem, co všechno musí zvládnout během své pracovní doby. Co mi vadí, a to je názor mnohých čekajících v čekárně ordinace, je dlouhá čekací doba před ordinací, ikdyž je domluvena objednávka na určitou hodinu a také absence soukromí s lékařem /v ordinaci se nacházejí i tři pacienti najednou/.
Přesto bych svého endokrinologa neměnila a doporučila bych ho jako skvělého lékaře.

Pan doktor je profesně na úrovni. Jelikož je placen pojištovnou čili socialistickým systémen zdravotnictví, je čekací doba také socialistická.
Pokud bude péče za hotové pak bych se vůbec nedivil kdyby poskytoval ještě erudovanější péči a pac bude přijat přesně v objednaný čas. Jen tak bude čas specialisty adekvátně ohodnocen.
P.S v Kanadě u péče na pojištovnu čekáte i celý den.

Protože si myslím že je nejlepší

Pan doktor je opravdu specialista, ovšem čekací doba je opravdu příliš dlouhá. Docházím k němu již 11 let. Nicméně je to i sportovec a tímto ho vítáme mezi nás bikeri.

C

super doktor umí svou profesi