MUDr. Ota Mach

Uložit

Praktický lékař, Internista Více

9 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 34, Dubné

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi profesionální celý tým, zejména pan doktor. Vyléčil mi nemoc, na kterou byli všichni přes měsíc "krátcí". Vždy musím očekávat, že v tomto oboru není vše na minuty.

J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je vždy ochotný, pozitivně naladěný a vždy pomůže jak po lékařské tak lidské stránce a tým v celé ordinaci je velice profesionální, ochotný a milý.

D

Naprosto souhlasím s posledním příspěvkem. Z nedávné doby vím o dvou případech, kdy doktor léčil pacienty na banální věci, místo léků doporučených odborníky z nemocnice ordinoval jiné, dle svého uvážení a pacienti skončili v nemocnici ve velmi vážném stavu. Doporučuji se jeho ordinaci vyhnout obloukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Super lékař!!!!!


H

Nechápu paní Marii proč chodí k lékaři, s kterým není spokojená. Dnes si přece může lékaře každý vybrat. To, že je stále plná čekárna asi svědčí o tom, že je o pana doktora zájem. Již na dveřích čekárny je napsáno, že objednané časy jsou pouze orientační! Sestřička zve pacieny do ordinace v pořadí dle zdravotních výkonů jako např: sono, odběr krve, dalšího posílá k lékaři. Vše jde jak jen to je nejrychleji možné. Souhlasím s ostatními, že přístup setsry i lékaře je profesionální a lidský.


Naprostá spokojenost, profesionalita jak ze strany sestřičky, tak ze strany lékaře. Vždy se tam těším, protože mají oba lidský přístup a pokud je mi sebevíc zle, tak už jen jejich úsměv mě uzdravuje.


M

Chtěla bych mít někdy pocit, že tam "čekají právě na mne".Podle vlastní zkušenosti vím, že i pacienti objednaní na určitou hodinu, tam často stráví i dvě hodiny, o těch neobjednaných nemluvě. Mnoho známých používá zadní vchod do ordinace a na ty v čekárně se neberou ohledy.Doktor si během vyšetření vyřizuje soukromé telefonáty, při vyšetření ultrazvukem se mi to stalo třikrát.Několikrát jsem byla v poslední době svědkem, že si sestra nechá zaplatit manipulační poplatek za pouhé napsání receptu.


F

Vysoká profesionalita a lidský přístup k pacientům. Postřeh z čekárny: " Mám pocit, že tady čekají právě na mne."


P

Vždy v pohodě, rozhodný a bez výjimky naší celé rodině vždy pomohl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti