Ota Mach, praktický lékař

MUDr. Ota Mach

Praktický lékař, Internista

č.d. 34, Dubné
Praktický lékař pro dospělé

Naprosto souhlasím s posledním příspěvkem. Z nedávné doby vím o dvou případech, kdy doktor léčil pacienty na banální věci, místo léků doporučených odborníky z nemocnice ordinoval jiné, dle svého uvážení a pacienti skončili v nemocnici ve velmi vážném stavu. Doporučuji se jeho ordinaci vyhnout obloukem.

Super lékař!!!!!

Nechápu paní Marii proč chodí k lékaři, s kterým není spokojená. Dnes si přece může lékaře každý vybrat. To, že je stále plná čekárna asi svědčí o tom, že je o pana doktora zájem. Již na dveřích čekárny je napsáno, že objednané časy jsou pouze orientační! Sestřička zve pacieny do ordinace v pořadí dle zdravotních výkonů jako např: sono, odběr krve, dalšího posílá k lékaři. Vše jde jak jen to je nejrychleji možné. Souhlasím s ostatními, že přístup setsry i lékaře je profesionální a lidský.

Naprostá spokojenost, profesionalita jak ze strany sestřičky, tak ze strany lékaře. Vždy se tam těším, protože mají oba lidský přístup a pokud je mi sebevíc zle, tak už jen jejich úsměv mě uzdravuje.

Chtěla bych mít někdy pocit, že tam "čekají právě na mne".Podle vlastní zkušenosti vím, že i pacienti objednaní na určitou hodinu, tam často stráví i dvě hodiny, o těch neobjednaných nemluvě. Mnoho známých používá zadní vchod do ordinace a na ty v čekárně se neberou ohledy.Doktor si během vyšetření vyřizuje soukromé telefonáty, při vyšetření ultrazvukem se mi to stalo třikrát.Několikrát jsem byla v poslední době svědkem, že si sestra nechá zaplatit manipulační poplatek za pouhé napsání receptu.

F

Vysoká profesionalita a lidský přístup k pacientům. Postřeh z čekárny: " Mám pocit, že tady čekají právě na mne."

Vždy v pohodě, rozhodný a bez výjimky naší celé rodině vždy pomohl.