MUDr.

Ondřej Toman

Kontaktní informace

• Je celkem zbytečné psát již napsané .Jeto opravdu odborník a ke všemu má srdce.J.Forejt Děčín Já osobně jsem mu moc vděčný.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Alšova 462, Neratovice

Věra Baumruková
    Věra Baumruková
    Pražská 528, Mělník
    Dobrý den, můžu říci, že v životě jsem nepotkala tak výbornou lékařku.Paní doktorka je velice milá a vstřícná.… Více

Věra Karlíková
    Věra Karlíková
    Pražská 528, Mělník
    Velké + pro jednání s pacientem. Osobní zkušenost, když nikde jinde tady vždy pomohou. Více

Barbora Křiváková
    Barbora Křiváková
    Mělník

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Po návštěvě u pana doktora, která dopadla opět dobře plně k mé spokojenosti musím konstatovat následující. Trochu méně času na pacienta pan doktor má, ale také více umí. Zároveň je tak vyhlášení, že pacienti neváhají vážit i několik set kilometrů cesty za ním. Z mého hlediska méně času a objednání za měsíc lepší než více času na pacienta a čekat 3 měsíce.

• K

Pan doktor byl svého času velmi dobrý neurolog. Teď však z toho udělal montážní linku a je to na úkor kvality. Možná by stačilo jen trochu ubrat a na pacienta si vyčlenit více času.

• A

Mám alergii.Když jsem se dozvěděla,že pan doktor-neurolog ,léčí toto onemocnění akupunkturou,nevěřila jsem ani této metodě a ani lékaři.Když jsem měla alergii v plném proudu,nechala jsem se přesvědčit a za panem doktorem jsem zašla.Hned jsem mu ale oznámila,že akupunktuře nevěřím ani tomu,že mě alergie zbaví.Touto cestou bych se chtěla panu doktorovi omluvit a poděkovat.5 sezení a alergie byla pryč,a to na rok.Nyní opět chodím na sezení,věřím,a jsem plná díků a pokory.Nutno dodat,že objednat se musim vždy dostatečně dopředu,protože na termín objednání čekám doooost dlouho.-no, u špatného doktora bych asi nečekala,ale.......
      Děkuji za léčbu pane doktore!!!!

• A

Vynikající lékař ! Velice příjemný a ochotný.Navíc má velmi dobré ceny.
      Jsem velmi spokojená.
      A.D.

• L

Výborný lékař ! Pomohl mi z toho nejhoršího. A k tomu všemu v Praze bych zaplatila nejméně jednou tolik. Děkuji mu !

• I když vím, že často píšou hlavně Ti nespokojení, já musím vyjádřit svojí absolutní spokojenost. Po několika letech motolic a pádů, bolestí hlavy (poté co jsem prošla desítkami lékařů) jsem po návštěve pana doktora Tomana opět začala žít . Obtíže konečně po mobilizaci a jehličkách odezněly. Ano na ošetření se čeká, ale asi platí čím lepší, tím déle se musí počkat. Ale čekání se opravdu VYPLATILO

• Manžel měl více jak rok bolesti,chodil s pomocí berlí.Po několika návštěvách u pana doktora je bez bolestí.Pan doktor má zlaté ruce a vřele doporučuji.Strunecká E

• Jeden z mála dobrých neurologů u nás.Usměvavý,vnímavý a vždy s cílem pomoci.To,že se u dr. platí,je zcela zřejmé,když je soukromý lékař.My,pacienti máme na výběr,bud za 30 kč k státnímu nebo si u soukromýho lékaře zaplatit za jeho čas,náklady na léčbu+ nájem.Narozdíl od zubaře,kterého ne-soukromého nenajdete.
      Pane doktore,moc Vám děkuji,vždy jste mi pomohl.Tomaha

• Je to PAN DOKTOR. Lituji, že jsem odstěhovaná a nemohu ho navštěvovat, měl by dostat metál za nej neurologa..