MUDr.

Ondřej Toman

Neurolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Je celkem zbytečné psát již napsané .Jeto opravdu odborník a ke všemu má srdce.J.Forejt Děčín Já osobně jsem mu moc vděčný.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Monika Jechová
  Monika Jechová
  Neurolog
  Alšova 462, Neratovice
  Já jsem spokojená :-) až na delší objednecí lhůty Více

  Jiri Sedlak
  Jiri Sedlak
  Neurolog
  Alšova 462, Neratovice

  Věra Baumruková
  Věra Baumruková
  Neurolog
  Pražská 528, Mělník
  Dobrý den, můžu říci, že v životě jsem nepotkala tak výbornou lékařku.Paní doktorka je velice milá a vstřícná.… Více

  Věra Karlíková
  Věra Karlíková
  Neurolog
  Pražská 528, Mělník
  Velké + pro jednání s pacientem. Osobní zkušenost, když nikde jinde tady vždy pomohou. Více

  Barbora Křiváková
  Barbora Křiváková
  Neurolog
  Mělník

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Je celkem zbytečné psát již napsané .Jeto opravdu odborník a ke všemu má srdce.J.Forejt Děčín Já osobně jsem mu moc vděčný.

  • M

   Po návštěvě u pana doktora, která dopadla opět dobře plně k mé spokojenosti musím konstatovat následující. Trochu méně času na pacienta pan doktor má, ale také více umí. Zároveň je tak vyhlášení, že pacienti neváhají vážit i několik set kilometrů cesty za ním. Z mého hlediska méně času a objednání za měsíc lepší než více času na pacienta a čekat 3 měsíce.

  • K

   Pan doktor byl svého času velmi dobrý neurolog. Teď však z toho udělal montážní linku a je to na úkor kvality. Možná by stačilo jen trochu ubrat a na pacienta si vyčlenit více času.

  • A

   Mám alergii.Když jsem se dozvěděla,že pan doktor-neurolog ,léčí toto onemocnění akupunkturou,nevěřila jsem ani této metodě a ani lékaři.Když jsem měla alergii v plném proudu,nechala jsem se přesvědčit a za panem doktorem jsem zašla.Hned jsem mu ale oznámila,že akupunktuře nevěřím ani tomu,že mě alergie zbaví.Touto cestou bych se chtěla panu doktorovi omluvit a poděkovat.5 sezení a alergie byla pryč,a to na rok.Nyní opět chodím na sezení,věřím,a jsem plná díků a pokory.Nutno dodat,že objednat se musim vždy dostatečně dopředu,protože na termín objednání čekám doooost dlouho.-no, u špatného doktora bych asi nečekala,ale.......
   Děkuji za léčbu pane doktore!!!!

  • A

   Vynikající lékař ! Velice příjemný a ochotný.Navíc má velmi dobré ceny.
   Jsem velmi spokojená.
   A.D.

  • L

   Výborný lékař ! Pomohl mi z toho nejhoršího. A k tomu všemu v Praze bych zaplatila nejméně jednou tolik. Děkuji mu !

  • I když vím, že často píšou hlavně Ti nespokojení, já musím vyjádřit svojí absolutní spokojenost. Po několika letech motolic a pádů, bolestí hlavy (poté co jsem prošla desítkami lékařů) jsem po návštěve pana doktora Tomana opět začala žít . Obtíže konečně po mobilizaci a jehličkách odezněly. Ano na ošetření se čeká, ale asi platí čím lepší, tím déle se musí počkat. Ale čekání se opravdu VYPLATILO

  • Manžel měl více jak rok bolesti,chodil s pomocí berlí.Po několika návštěvách u pana doktora je bez bolestí.Pan doktor má zlaté ruce a vřele doporučuji.Strunecká E

  • Jeden z mála dobrých neurologů u nás.Usměvavý,vnímavý a vždy s cílem pomoci.To,že se u dr. platí,je zcela zřejmé,když je soukromý lékař.My,pacienti máme na výběr,bud za 30 kč k státnímu nebo si u soukromýho lékaře zaplatit za jeho čas,náklady na léčbu+ nájem.Narozdíl od zubaře,kterého ne-soukromého nenajdete.
   Pane doktore,moc Vám děkuji,vždy jste mi pomohl.Tomaha

  • Je to PAN DOKTOR. Lituji, že jsem odstěhovaná a nemohu ho navštěvovat, měl by dostat metál za nej neurologa..