Ord. lékaře specialisty-gastroenterol.
U Školy 2/160, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty-gastroenterol. Jiný

Péči u MUDr.Štěrby nedoporučuji.Jeho péče se v průběhu let výrazně zhoršila.Pro zhoršený zdravotní stav a ke změně léků mě na kontrolu k MUDr.Štěrbovi poslali dva mí lékaři.Místo řádného vyslechnutí symptomatologie mi lékař řekl,že jsme gastroskopii dělali naposled před 11lety a že mi ji doporučuje.
Sestra mi řekla,že kromě toho,že nesmím jíst nesmím před výkonem ani pít,byly teploty přes 30 stupňů.
Injekce do žíly vůbec nezabrala,ač jsem předem hlásila léky,které mi byli jednorázově naordinovány.Došlo k interakci léků,proto injekce nezabrala,což lékař nevěřil, ale hlavně neřešíl
Výsledek ve zprávě zní: bez nálezu,léky ponechány.
Po gastroskopii jsem dvakrát vyzvracela veškeré tekutiny,které jsem vypila, tekutiny organismus vůbec neztratil. Až jsem v noci navštívila pohotovost v nemocnici v Litoměřicích,kde mi dali 500ml fyziolofzckého roztoku,po kterém se mi ulevilo a mohla jsem začít pít.
Můj zdravotní stav se i nadále rychle a výrazně zhoršuje.
Okamžitě měním lékaře.

Umístění: Ord. lékaře specialisty-gastroenterol. gastroskopie

Pana doktora Štěrbu mohu jednoznačně doporučit všem bezlepkářům. Gastro vyšetření bylo naprosto bezbolestné a následná konzultace po zjištění celiakie byla přímo ukázková. Pan doktor mi vše k mé nové dietě polomaticky vysvětlil a dal mi i několik detailních brožurek. S mým názorem bude pravděpodobně souhlasit i klub celiaků v Litoměřicích, který si pana doktora pravidelně zve na své přednášky.

Já jsme v jeho péči 8let a nemůžu si ho vynachválit díky němu mě dál dohromady obvodní lékařka mě léčila nic moc problémy nevyřešila a pán doktor mě zistil celiakie díky pane doktore Vladimíra

Pan doktor, byl velice příjemný a profesionální. Vše parádně vysvětlil a zákrok proběhl absolutně v pohodě. Nesmím zapomenout na skvělou práci sestřičky, která mi na poprvé napíchla žílu na levé ruce, což se před ní žádné jiné sestře nepovedlo.

V žádném případě tohoto "pseudo odborníka" nedoporučuji! Jistou dobu jsem byl v jeho péči a nakonec jsem následkem jeho "léčby" skončil v kritickém stavu na jiném pracovišti, kde mě měsíc dostávali z výsledků jeho "výborné" péče (jelikož po jeho léčbě jsem zhubl 20 kilo a bál se jít na záchod, jelikož ze mě šla jen krev! Díky tomu jsem nemohl bez pomoci chodit ani na WC, jelikož chudokrevnost se na mě plně podepsala)! Byl jsem 16 h denně nepojen na umělou výživu, prali do mě kortikoidy a antibiotika. Tímto bych chtěl upozornit jeho případné pacienty, ať se nediví následkům, pokud svěří svou péči do jeho "odborných" rukou! Ještě jednou děkuji pane "doktore"!

Pan doktor Štěrba je samolibý "neomylný" narcis , který neuznává nic jiného než sebe,ostatní lékaři , kteří jsou na zdravotním stavu pacienta zainteresovaní , jsou diletanti né-li přímo blbci.....pravdu má je narcis Štěrba. Léčí na něco uplně jiného a když si neví rady pošle vás na neurologii nebo přímo na psychiatrii. Mě imojí manželce stanovil naprosto mylné diagnozy. Jeryma@gmail.com

chtěla bych se přidat se svým příspěvkem.Maminka byla u pana doktora na běžném koloskopickém vyšetření střev.Pan doktor jí sice lidsky a mile přijjal a následně i vyšetřil.Nicméně i přes bolest na kterou ho během vyšetření upozorňovala si počínal po svém.Vyšetření se komplikovalo přes rozsáhlou kýlu a nemohlo být dokončeno.S diagnozou že musí být doplněno a dovyšetřeno CT.
Těsně po vyšetření měla pořád bolesti a zvracela.Po upozornění na toto jinému lékaři,byla poučena že každý toto vyšetření snáší a reaguje na něj jinak.A doma skoro dva dny trpěla a čekala zda vše odezní.I s horečkami
a bolestmi.
Na poslední chvíli přijata a rodinou odvezena do nemocnice v Rci pro narušení a komplikace s kýlou.Těsně před vyšetřením maminku nic nebolelo a byla v pořádku:-))Bylo to na poslední chvíli vše.Dovedete si představit ten strach a vše kolem toho.V této chvíli opravdu rodina neví,jaké důsledky z toho vyvodit a jak dál postupovat.
EŠ.

Pan doktor je velice profesionální. Umí naslouchat a dobře stanovuje diagnozu. Pomohl mi s mými problémy a i jinde stresující vyšetření proběhla bez bolesti a hladce. Možná trochu lidštější přístup by byl na místě, ale v případě lékaře tohoto typu je to u mě pochopitelné. Odborník každým coulem. Děkuji.

pomohl a odstranil zdravotní problém několika desítek let

Všem mohu tohoto velmi profesionálního a hlavně slušného a lidského doktora doporučit.