Ondřej Jeřábek, kardiolog Příbram

MUDr. Ondřej Jeřábek

Kardiolog Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Názory

Vynikající lékař.

Velmi dobrý kardiolog, hluboké znalosti, ochota.

Velice příjemní ,ochotní lidé.Odborníci .

Jeden z nejlepších.

dobrý den doporučuji p.doktora Jeřábka na kardiologii v Příbrami.Má dcera má srdeční vadu nedomykavost chlopně byla sledována od svých 7 let v Praze u p. doktorky Jonášové od 15 let si musela najít kardiologa pro dospělé u kterého byla dvakrát s jeho péčí jsme nebyli spokojený.Jelikož jsme se přestěhovali před 2 lety mimo Prahu objednali jsme se na Příbram na kardiologii.Pan doktor Jeřábek Ondřej je opravdu specialista s velmi dobrým přístupem k pacientovi vyšetření bylo naprosto dokonalé rentgenový snímek s funkcí nemocné chlopně nám dal což od těch 7 let co dcerka tuto vadu má neučinil žádný jiný lékař.Vše na co jsme se ptali nám zodpověděl jelikož dceři je už 20 let ptala se i jestli může otěhotnět s touto vadou pan doktor řekl že může že se stav může zhoršit a potom by to bylo více rizikové .Pan doktor v Praze jí řekl že nemůže. U p. doktora Jeřábka jsou velice příjemné i sestřičky.Proto vřele doporučuji tohoto pana doktora pacientka Kristýna Dohnalová z Nového Knína která byla na vyšetření v červenci 2009

F

Výborný přístup k pacientům,celkově velmi příjemné prostředí,vybavení i přístup sestry,což je pro pacientta důležité.

ok