Praktický lékař pro děti a dorost
Mathonova 10, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší doktorka,kterou jsem kdy měla, bohužel jsem musela vystřídat více dětských doktorů a paní Olga byla vždy velice milá, v čekárně člověk ani dlouho nečekal, je lidská a má ráda své pacienty. Naprostá spokojenost. Nikdy bych neměnila, nemám absolutně žádnou špatnou zkušenost. Velice doporučuji.

K pani doktorce jsem se nahlasila s dcerkou hned po porodu, bohuzel jsem udelala tu chybu, ze jsem pred tim neprojela nazory na internetu. Dcerce od narozeni slzelo a hnisalo prave ocko, pani doktorka mi rekla, ze to muze byt zpusobeno infekci z porodnich cest, tak jsem kapala. Pri kazde dalsi kontrole, jsem na nijak se vyrazne lepsi stav upozornovala a pokazde mi bylo receno, ze se to casem zlepsi...tak do roka. Zmenou bydliste doslo i ke zmene pediatra, ktera nas s dcerinym "problemovym" ockem ihned odeslala na ocni. Zde probehl pokus o pruplach slznych cest, ktery byl neuspesny!! S podezrenim na srostle slzne cesty jsem byla s malou odeslana na spec.kliniku do FN Olomouc, opetovny pruplach a nasledna sondaz prokazaly srostle slzne cesty!! Tyto zakroky jsou velmi bolestive, dcerce krvacelo ocko a po nasledujicich nekolik tydnu jakakoli cinnost na obliceji, mazani, cisteni nosu a oci, byla provazena velkym krikem. PTALA jsem se na klinice proc k tomu doslo...slo o podceneni ze strany pediatra, tedy Mudr.Stepankove. Nejedna se o nic u novorezencu neobvykleho ani se nejedna a pripad jednoho z tisice...ja jsem laik v oboru medici...a pani doktorka to proste zanedbala, jelikoz pokud tento stav pretrvava i ve 3 mesicich veku ditete, automaticky se odesila na pruplach ocnich kanalku. Nektere deti musi vicekrat, ale sance na zpruchodneni je vysoka...!!! Dcerku ted trapi opakovane zanety a ceka ji operace. Operace v celkove anestezii, pri ktere ji budou voperovany silikonove kanyly z oka do nosohlatanu a po 6 mesicich pri dalsi operaci budou odstraneny!! Jsem z toho velmi nestastna, jelikoz je to jinak zdrave dite a toto veskere trapeni by bylo zbytecne!!
Dalsi vizitkou pani doktorky je, ze vypis z lekarske dokumentace prisel novemu pediatrovi na kousku maleho papirku a karta az po temer 4 mesicich, ve zdravotnim prukazu ditete chybi veskere zaznamy od prevzeti do pece...
Vsem, kteri jsou s Mudr.Stepankovou spokojeni preji hodne stesti.
Ja z vlastni zkusenosti bych tuto detskou lekarku NEDOPORUCOVALA!!!

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,chodím k ní s dcerou už 13 let,nikdy nebyl žádný problém a vždy se mi snažila vyjít vstříc a dobře poradit

Zaručená kvalita

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je příjemná, ochotná a odborník na svém místě.Mám 3 děti a navštěvuji ji asi 17 let. Je to dostatečně dlouhá doba k tomu, abych mohla zhodnotit její odborný i lidský přístup k pacientům.Paní doktorku mohu doporučit všem rodičům, kterým na jejich dětech záleží a hledají pro ně toho nejlepšího lékaře.

velice dobra doktorka,snad nejlesi ve meste