Korunní 76, Ostrava
Odborný lékař alergologie (mapa)

Umístění: Odborný lékař alergologie Dcera alergie

Dneska jsem se setkala s paní doktorkou poprvé a hodně moc jsem spokojená. Sestřička velmi hodná a vstřícná :) opravdu oproti doktorce žiakové hodně lepší! :)

Výborná a velmi příjemná lékařka. Poté, co jsem se dlouhou dobu trápil s astmatem, které nebyl můj předchozí alergolog schopen zvládnout, mi její léčba pomohla během poměrně krátké doby. Návštěva byla vždy příjemná.

Š

Velice si cením, že mohu být se svým synem - astmatikem v péči tak vynikající lékařky. Paní doktorka je veliký odborník ve svém oboru, její léčba je systematická a bonus navíc - má velice příjemné vystupování k pacientům. Dostala potíže našeho syna pod kontrolu, což bylo u předchozího alergologa nemožné. Děkuji Vám moc, paní doktorko. Šárka Valošková

Skvělá paní doktorka,ochotná, příjemná synovi pomohla. Jsem moc ráda,že k ní syn může chodit. Sestřička je taky moc hodná a příjemná. Kéž by takových doktorů a sestřiček bylo více. Milča

Velmi příjemná,milá,ochotná a hlavně rozumí své praci.Totéž i sestřička.

Nedávno jsem měla to štěstí poznat paní doktorku. Je příjemná, vstřícná, pacienta vyslechne a hlavně pomůže. Můj problém naštěstí není příliš vážný, ale jsem spokojená s výsledkem a můžu potvrdit, že v její ordinaci (i čekárně) je velmi příjemná atmosféra a i ostatní pacienti jsou velmi spokojení.

Taky znám paní doktorku ještě z polikliniky v Porubě. Před 10 lety byla jediná, která tam za něco stála. Jsem šťastná, že se mojí dcery ujala a možná jí tím zachránila život. Její dušnosti byly hrozné. Nyní je po většinu roku bez potíží. Momentálně díky smogové situaci na Ostravsku potíže má, ale zvládnutelné bez návštěvy lékaře.
Neskutečné díky

K paní doktorce chodím s oběma syny a jsme velice spokojení. Je to profesionálka. Setřičce také patří veliká pochvala, velice milá a hodná k dětem. Je radost chodit do takovéto ordinace. Vřele doporučujeme.

Paní doktorka je skvělá, její přístup a profesionalita se nedá ohodnotit slovy. Všem mohu vřele doporučit.

Paní doktorku známe ještě z doby kdy pracovala na poliklinice v Ostravě -Porubě, cca 20 let. Je to velice hodná ,milá a vždy usměvavá paní doktorka. Máme s ní jen ty nej zkušenosti. Synové jsou již dospělí a díky paní doktorce bez potíží. Vřele doporučuji všem dětem.
Paní doktorko, děkujeme moc za vše co jste pro nás udělala.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážená paní doktorko.
    Právě jsem shlédl Vaše velice zajímavé vystoupení na ČT 24. Jsem alergik hlavně na břízu, pravidelně dostávám Polinex tree. Někde jsem četl, že prý v Mnichově dělají tzv. bronchio termo plastiku. Nevíte o to něco bližšího?
    Děkuji za odpověď.

Hezký den,

termoplastika je jedna z možností léčby astmatu, u závažných stavů. Jsou
    stanoveny přísné indikace, pro které pacienty je výkon určen a o všem
    rozhodují Centra pro obtížně léčitelné astma, u nás třeba v Ostravě ve FN
    Poruba na plicním odd. Výkon se provádí i v České republice. Indikaci k němu
    pak může vydat jen uvedené Centrum.

Pokud máte zájem, musíte se obrátit na toto pracoviště, které o vhodnosti
    rozhodne. Rozhodně to není běžná metoda a je určena jen pro vybrané pacienty
    - tím myslím zdravotní stav, nekuřák, hodnoty plicních funkcí celkový
    zdravotní stav atd....

s přáním hezkého dne Olga Škopková