Odborný lékař alergologie
Korunní 76, Ostrava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Velmi milá, empatická a hodná paní doktorka. Doporučuji všema deseti.

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Dobrý den, navštívily jsme s dcerkou ordinaci MuDr. Škopkové, u dveří nás přivítala velice příjemná a sympatická sestřička, vše dcerce podrobně vysvětlila, tak z dcery opadly první obavy.Pote jsme se setkaly s paní doktorkou, která je velice příjemná a sympatická, snažila se najít východisko z naší situace. Za nás naprostá spokojenost. Děkujeme za vřelé přijetí.

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

S léčbou jsme velmi spokojeni, paní doktorka hledá řešení a má sympatickou sestru.

Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Paní doktorka i paní sestřička byly obě moc milé a příjemné. Paní doktorka mi vše pečlivě vysvětlila.

Umístění: Odborný lékař alergologie Dcera alergie

Dneska jsem se setkala s paní doktorkou poprvé a hodně moc jsem spokojená. Sestřička velmi hodná a vstřícná :) opravdu oproti doktorce žiakové hodně lepší! :)

Výborná a velmi příjemná lékařka. Poté, co jsem se dlouhou dobu trápil s astmatem, které nebyl můj předchozí alergolog schopen zvládnout, mi její léčba pomohla během poměrně krátké doby. Návštěva byla vždy příjemná.

Velice si cením, že mohu být se svým synem - astmatikem v péči tak vynikající lékařky. Paní doktorka je veliký odborník ve svém oboru, její léčba je systematická a bonus navíc - má velice příjemné vystupování k pacientům. Dostala potíže našeho syna pod kontrolu, což bylo u předchozího alergologa nemožné. Děkuji Vám moc, paní doktorko. Šárka Valošková

Skvělá paní doktorka,ochotná, příjemná synovi pomohla. Jsem moc ráda,že k ní syn může chodit. Sestřička je taky moc hodná a příjemná. Kéž by takových doktorů a sestřiček bylo více. Milča

Velmi příjemná,milá,ochotná a hlavně rozumí své praci.Totéž i sestřička.

Nedávno jsem měla to štěstí poznat paní doktorku. Je příjemná, vstřícná, pacienta vyslechne a hlavně pomůže. Můj problém naštěstí není příliš vážný, ale jsem spokojená s výsledkem a můžu potvrdit, že v její ordinaci (i čekárně) je velmi příjemná atmosféra a i ostatní pacienti jsou velmi spokojení.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko.
Právě jsem shlédl Vaše velice zajímavé vystoupení na ČT 24. Jsem alergik hlavně na břízu, pravidelně dostávám Polinex tree. Někde jsem četl, že prý v Mnichově dělají tzv. bronchio termo plastiku. Nevíte o to něco bližšího?
Děkuji za odpověď.

Hezký den,

termoplastika je jedna z možností léčby astmatu, u závažných stavů. Jsou
stanoveny přísné indikace, pro které pacienty je výkon určen a o všem
rozhodují Centra pro obtížně léčitelné astma, u nás třeba v Ostravě ve FN
Poruba na plicním odd. Výkon se provádí i v České republice. Indikaci k němu
pak může vydat jen uvedené Centrum.

Pokud máte zájem, musíte se obrátit na toto pracoviště, které o vhodnosti
rozhodne. Rozhodně to není běžná metoda a je určena jen pro vybrané pacienty
- tím myslím zdravotní stav, nekuřák, hodnoty plicních funkcí celkový
zdravotní stav atd....

s přáním hezkého dne Olga Škopková