Matice školské 1786/17, České Budějovice
Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. (mapa)

Velice ochotná a supr přístup. Haršáni

Po několika odmítnutí jsem dostala kontakt na paní doktorku Sedlákovou. Sestřička byla v telefonu ochotná a ještě ten týden jsem přišla se synem na vyšetření. Paní doktorka synka vyšetřila navzdory tomu, že jsme neměli doporučení od pediatričky, která byla toho názoru, že žádný problém nemáme. I přesto byla paní doktorka moc ochotná a vše mi vysvětlila. Mohu ji vřele doporučit.

toto je DOKTOR jak má být, lidský přístup, jednání s pacientem jako s rovným, vše vysvětlí, stejně tak i sestřička, obě jsou velice příjemné, p.Dr. má nové přístroje, tak jako v cizině, každému doporučuji, takových Dr. už je strašně málo.chodí k ní celá rodina leta,ted je v CB, a jsme rádi, že je tak blízko. Přeju jí i sestřičce hodně zdraví,a moc a moc spokojených pacientů,jako jsem já.

Paní doktorku vřele doporučuji všem,kteří mají zrakové potíže,mně velmi pomohla,je příjemná,sestřička taktéž.

Perfektní paní doktorka i sestřička, není co dodat, jen mohu všem DOPORUČIT !!!
Chodíme k ní celá rodina.

velmy dobrý doktor a pečliví__!!!

Hledal jsem svého prvního očního lékaře (bohužel, už to přišlo). Poté, co jsem zjistil, že asi bude problém někoho najít (přetíženost, naplněnost, několikaměsíční objednací lhůty, optejte se za půl roku, ...) jsem dostal tip na paní doktorku.
Objednací lhůta pár týdnů. Sestřička super (v telefonu i osobně), paní doktorka taktéž. Obě pohodové, příjemné, v dobré náladě. Po krátkém posezení v čekárně a svižně probíhajícím vyšetření spojeném s ním souvisejícím příjemným rozhovorem jsem kromě poukazu na brýle opouštěl ordinaci s velmi příjemným pocitem, že tady jsem nebyl považován pouze za nutné zlo pro získání výdělku a rád se budu vracet (pokud se to tak dá říci o návštěvě lékaře).

S paní doktorkou jsme byli maximalne spokojeni. Velice pecliva lekarka. Prosim ostatni pacienty o kontakt do Ceskych Budejovic. Rada bych k ni dojizdela. Dekujima

Všem moc doporučuji tuto paní doktorku,bohužel se odstěhovala,ale našla za sebe perfektní náhradu.Chodila jsem s dětmi za ní a nyní navštěvujeme pana doktora a jsem maximálně spokojená. Není co vytknout ani jednomu.

Paní doktorka Sedláková se odstěhovala do Českých Budějovic, kde nyní také provozuje ordinaci. Chodila jsem k ní téměř 30 let a byla vždy pečlivá, milá a pohodová. S jejími zkušenostmi a přístupem ji mohu jen doporučit.