Oční ordinace
AXIS OPTIK, Svobody 19, Cheb

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Mám úplně stejný problém , byla sem u paní doktorky si změřit zrak abych si koupila brýle napsala mi tak silné dioptrie že když sem brýle sundala myslela sem že sem dostala několik ran do oka do ted mě oči bolí ... navíc zbytečné peníze za nové brýle !!!! Určitě to nenechám jen tak ... K paní doktorce nechodím ale šla sem tam na doporučení mé doktorky poněvač ta měla plno (zastupuje dva lékaře na dovolené ) . PŘÍŠERNÉ ZACHÁZENÍ, NEDBALÁ PÉČE , ZA DVĚ MINUTY JE HOTOVÁ ...JE NEPŘIJEMNÁ !!!! ROZHODNĚ K NÍ NECHODTĚ !!!! POKUD CHCETE VIDĚT NA OČI

Mudr Matouškovou zásadně nedoporučuji!!! Přišla jsem na měření zraku, lékařka mi naměřila o 2,5 dioptrie více než byl původní stav. Přez upozornění, že na naměřené dioptrie nevidím odvětila, že si musím zvyknout. Zvykala jsem si na nové brýle (zbytečný výdaj 2500kč, který je asi mou ztrátou) cca týden. Rozostřené vidění a bolesti hlavy neustávaly. Proto jsem si nechala oči změřit jinde, kde naměřili přesně o 2 dioptrie méně. Na tyto brýle vidím bez problémů a bez zvykání.
Samostatnou kapitolou je chování této lékařky. Je arogantní, nepříjemná, působí dojmem jako by jí pacient obtěžoval. Již nikdy více!

Tuto paní doktorku NEDOPORUČUJI,je tady spousta jiných možností než je právě ona.Je to arogantní,namyšlená dáma,která má stejný metr pro každého.Přišla jsem k ní s tím,že špatně vidím na dálku i na blízko a ještě ke všemu mám před pravým okem mlhu(rozmazané vidění).Ani né po dvou minutách měření se mnou byla hotová.Za tu chvilku mi stačila vynadat,že pět metrů je normální vzdálenost a né nějaká dálka a vysmát se mi že antikoncepce nemá nic společného se zrakem!Při tom se dá běžně dočíst na internetu,že tomu tak není.Předepsala mi půl dioptrie,i přes to že sem s tím nic neviděla a hodně se mi motala hlava.Když jsem ji na to upozornila,řekla mi že se to časem srovná a ať je nosím podle potřeby.Na můj dotaz mi zdělila že pojišťovna hradí 200kč.O paní v prodejně ani nemluvím,jak byla příjemná!Ještě ten den jsem zašla do jiné optiky,kde mi zrak přeměřoval na dvakrát velice ochotný pan prodavač.Samozřejmě ve výsledku mám napsané úplně jiné brýle a vyřešenou i vadu pravého oka,která paní doktorku nezajímala.Zde jsem se také dozvěděla že pojišťovna proplácí 370kč a taky tomu tak bylo.Tak kam se asi u paní doktorky ztrácí ten zbytek?

Nevím jak se paní doktorka chovala k jiným lidem já byla velice spokojená a doslova mi pomohla vybrat i brýle nosím již delší dobu ale nebyla jsem asi 10 let u doktora a šla jsem si jen nechat změřit dioptrie a chování a ochota byla velice fajn a mohu jen doporučit tuto lékařku já si jí jen chválím

Po přečtení předcházejících příspěvků bych si myslela, že jsem byla u jiné lékařky. U p.doktorky jsem byla poprve, vůbec jsem ji neznala a musím říct, že byla milá, ochotná, komunikativní a už vůbec ne arogantní. Záleží asi na každém jedinci, s jakou do ordinace přijde náladou.

Vážení. Pokud máte na výběr, raději jděte jinam. Velmi, ale opravdu velmi nepříjemná doktorka, neochotná a drzá. V momentě, kdy jsem jí řekl, že přes brýle nevidím, se rozčílila, že mi víc nepomůže a posadila se. Po kontrole předpisu jsem se dozvěděl, že mi napsala ty samé dioptrie, které mi před 3 lety předepsala výborná doktorka v Tachově. Upozorňuji, že jsem jí předem oznámil, jak silné mám brýle.
Prostě katastrofa!