MUDr. Olga Kužílková

Praktický lékař Více

Slatinice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 26, Slatinice

Odmítla vyšetřit nemocného, o pár dní později zemřel!
Ne, nedělám si legraci! Dnes jsme mu byli na pohřbu!
Zvažuji žalobu za rodinu, která byla touto ztrátou dotčena!
Paní (nemohu ji jmenovat doktorkou, protože toto oslovení nesplňuje v žádném slova smyslu) by se měla stydět za svou bezohlednost, bestiálnost, nelidskost, za své sprosté chování vůči lidem, kteří ji přišli slušně poprosit o pomoc a ona je vyhodila. Určitě to nenecháme jen tak! Utíkejte odtamtud rychle pryč!

Nikdy jsem si nemohl stěžovat na nezájem. Jak sestry, tak paní doktorky. Asi by měl každý přehodnotit svůj vztah, zda chce být léčen, či zda se bude léčit sám.

Kromě čekací doby, a za to asi p.doktorka nemůže, když má na pacienta 20 minut, nemohu potvrdit stížnosti ostatních pacientů. Na vyšetření k odbornému lékaři mě doslova donutila, vždy byla vstřícná a i po odborné stránce naprosto dokonalá. To že sestra je také navýši je snad dobré, jednoduché případy může vyřídit sama a tím zkrátí dobu čekání. K tomu čekání - evidentně pomohlo vybírání poplatků. Pacienti kteří si přišli pouze poklábosit zřejmě uznali že těch třicet kourun se dá utratit lépe. Nechodím k paní doktorce často, ale stává se že jsem v čekárně buďto sám, nebo max. druhý.

Tuto ordinaci jsem navštěvoval hned jak jsem skončil u dětského lékaře takže cca
10 let,za tu dobu jsem tam díkybohu nemusel chodit moc často,protože to bych se asi zbláznil.Za tu dobu čekání v čekárně by si kolikrát pro mě dřív přišla smrt než jsem přišel na řadu,ale tuto zkušenost mají všichni tamní pacienti a nevadí
to tolik snad jen důchodcům,kteří nemají kam spěchat.Co se týká samotného vyšetření je to slabý průměr a doktorka si kolikrát myslím není jistá ani sama
sebou.Teď už mám jiného lékaře a jsem moc spokojen hlavně co se týká té čekací
doby,která jak už jsem zmínil byla v ordinaci ve Slatinicích kolikrát opravdu na umření.

Tuto ordinaci vede asi sestra. Je to namyšlená ....... A o doktorce ani nemluvě. 3el jsem k ní s průjmem a ona mi předepsala tabletky na zácpu. Když tam člověk přijde tak je čekárna plná důchodců,kteří si jdou poklábosit.

vždy příjemné a ochotné jak doktorka tak sestra

velmi dlouhé čekací doby,které způsobuje nepotřebné klábosení uvnitř ordinace..přestávky na svačinku...kafíčko...pak sedíme v čekárně i celé dopoledne nebo odpoledne,podle toho kdy se ordinuje.Chtělo by to změnu k "mladšímu"...

Maximálně precizní a detailní vyšetření, odesílá na potřebná vyšetření ke specialistům.

Pokud byste navštívili ordinaci u nás ve Slatinicích,spatřili byste velkou kuriozitu.Nepoznáte,kdo zde vlastně ordinuje-zda sestřička,která je mimochodem na velmi vysoké odborné úrovni nebo paní doktorka...přes to,že tu mame takové dvě odbornice,čekání na ošetření je nekonečné...ještě,že jsem mladý a nestonám často.

nepomohla člověku ve vážném stavu s výmluvou že není její pacient