Palackého 535, Bojkovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je žena na svém místě.Nikdy bych ji nevymněnila.Je ochotná pomoci i mimo ordinační hodiny, je lidská, vstřícná, nedává zbytečně antibiotika,Chodím k ní s dětmi průběžně už 20 let a jsem velmi spokojená:)

Nejlepší!Všechny mé 3 děti(ten nejmladší postižený),léčila vždy správně,bez zbytečných léků,ochotně.K nejmladšímu,který má bohužel velké zdravotní komplikace přijede na zavolání a kdykoliv!Nikdy jí nepřestanu být vděčná.Paní doktorko děkuju!

Po letech zkušeností s 3 dětmi - vstřícná, pozitivně naladěná a hlavně zkušená praktička.

K paní doktorce jsem chodil kdysi já, a teď k ní chodí i můj malý syn. Vynikající lékařka, opravdu odborník. Jsem moc rád, že jsem ji kdysi poznal a že se nemusím bát o své dítě když je nemocné - máme přece paní Dr. Olgu a to je záruka!

paní doktorka vždy hledá tu nejlepší cestu k uzdravení,oceňuji její lidský přístup,jsem velmi spokojená

Velmi dobrá....

Jsem s ní velice spokojená. Ochotná,pečlivá.

Výborná lékařka,

Je to nejlepší paní doktorka.

Paní doktorka se staralo o mé tři děti a teď má v péči mé vnoučata.Jak já,tak i dcery si jí nemůžou vynachválit.Nelze jí nic vytknout.Nezbývá než poděkovat a popřat jí zdraví .