Ambulance porodnicko - gynekologického oddělení, Městská nemocnice Čáslav
Jeníkovská 348, Čáslav

Paní doktorka pije, je neustále na mol a nikdo z vedení to neřeší, což dělá špatnou pověst této porodnici. Kdysi byla skvělá , ale teď rozhodně nééé. Divím se, co má průserů za sebou, že jí ještě nevyhodili??? Je to ostuda vedení nemocnice, jsou na ní stále stížnosti ohledně pití alkoholu v práci a pořád se tam drží!!!!!
Kvůli ní bych sem rozhodně nešla rodit a pokud ano, zavolala bych si , zdali neslouží, pokud ano, jela bych jinam. Toť můj názor, a myslím, že se toto ví po celém městě , ale i v okolí, jen asi pan ředitel s tím nic nedělá!!! Je to škoda, takhle bude porodů tady ubývat. ing. Markéta

s pani doktorkou mam jen velmi dobre zkusenosti. Byla jsem jeji pacientkou jiz v prubehu dvou tehotenstvi, nastesti bez jakychkoli komplikaci.Pri kontrolach a nasledne porodu se ke me pani doktorka chovala vzdy velmi mile a pritom profesionalne. Veskere me dotazy mi ochotne zodpovedela a po porodu bez nastrihu jsem mela druhy den pocit, ze mohu odjed na kole. Ve zdejsich hodnocenich jsem dost casto cetla silnou kritiku na tykani ze strany pani doktorky vuci pacientkam. I ja jsem se s tim setkala a osobne mi to vubec nevadi. Ba naopak. Take si myslim, ze v pripade tehotenstvi a nasledne porodu je tykani to posledni, co by mi vadilo ci me urazelo. Na prvnim miste je zdravi meho miminka a potazmo me a v tomto ohledu si myslim, ze pani doktorka Hlasova je naprosty profesional.

Paní Hlasová,je velmi dobrý lékař,že se o ní říká že pije a nevim co jiného tak stim nesouhlasím,at jsem kní přišla kdykoli nikdy zní nic nebylo cítit ani tak nevypadala,první těhotenství mi odrodila a nebít ji,tak bych to nezvládla,druhý porod mi taky pomohla nebýt ji,že mě poslala do nemocnice na vyvolání,druhý už jsem nemusela mít,byla celá fialová přidušená tak děkuji Hlasová je nejlepší a ví co dělá...:-)

Bohužel já takové štěstí neměla. Byla jsem hospitalizovaná v čáslavské nemocnici a v noci u mě nastaly komplikace s krvácením a silným bolením břicha. Ihned jsem vše nahlásila sestře, která mi řekla, že zavolá lékařku. Po chvilce přišla zpět a řekla, že doktorka nepřijde (tu noc měla právě službu MUDr. Hlasová). Byla jsem v sedmém měsíci těhotenství a v tu noc jsem potratila - postupně se odlučovala placenta a miminko se tu noc ve mě udusilo. Kdyby paní lékařka přišla a provedla kontrolu, mohla se pokusit dítě zachránit (císařským řezem). O pokus to stálo. Bohužel se tak nestalo. To jsem mohla být doma, vzít si vložku a něco na bolest a vyšlo by to úplně stejně. Na můj dotaz druhý den proč nepřišla řekla, že u mě ve 2:15 byla, ale nechtěla mě budit. To je lékařský přístup? Pro mě je to hrubé zanedbání. A to jsem si říkala, jsi pod lékařským dohledem, nic se nemůže stát, miminko už přežije, kdyby muselo dojít k předčasnému porodu.
Je to 14 dní co se to stalo, tělo se léčí rychle, ale jizvu na srdci to zanechá pro jedno pochybení ještě dlouho. Je mi 36 let a čekala jsem své první dítě. Věřím, že je paní doktorka odborník, ale u nastávající maminky nesmí nastat žádný problém v těhotenství, jinak reakce na záchranu nejsou zde jistotou. V žádném případě nedoporučuji.

Pani doktorka je nejlepsi na svete!!!Provedla me mym druhym tehotenstvim i porodem...doufam,ze spolu zvladneme i to treti .-))L.M.

Paní doktorka je skělá, příjemná a velmi ochotná. Jakýkoliv problém hned řeší a má velikou radost když dobře všechno dopadně.Je to doktorka na svém místě. Mnoho pacientek k ní dojíždí až z Kolína a jsou zpokojeni.F.

paní doktorku jsem měla u dvouch porodů, chodím k ní od 16 let a NIKDY jsem ji nezažila odměřenou , nebo jinak indisponovanou , vždy se smála a to tykání beru přirozeně a to mi je také přez 30 , spíše mě zarazilo když jsem měla problém s děl. č. a ona mi začala vykat, PANÍ DOKTORKO JSTE SKVĚLÁ!!!

K Dr.Hlasové chodím 23let, je to super odborník i ženská, jen prostě nemá ráda kňoury ukňučené - to jsou asi ty,co si na ni stěžují.I.V. Kolín

JÁ MĚLA PANÍ OKTORKU U PORODU 2. SYNA A NEMŮŽU SI STĚŽOVAT.MILÁ, OCHOTNÁ, ANI JSEM NEVĚDĚLA JAK RYCHLE KLUK PŘIŠEL NA SVĚT. VŠEM DOPORUČUJI.

Dobrý den, u mého porodu byla paní doktorka Hlasová a jsem za ní ráda, porod probíhal tak jak má. Jsem stálá pacientka dr. Hlasové a nemůžu si na nic stěžovat. Z mé strany mohu paní doktorku jen doporučit.