Praktický lékař pro dospělé
Vodní 95, Boskovice

praktický lékař pro dospělé
Lidická 10, Boskovice

Já osobne paní doktoru též doporučuji a za svých cca 25 roku co jsem u ni jsem neměl potřebu ji měnit. Veškeré vyšetření dela důsledně a nic ne podceňuje, jako pacienta si vás vyslechne a poradí vam co s problemem dal dělat dál. Její a sestřičky lidský přístup, už málo kde uvidíte. Přeji pěkný den a pozdravuji do ordinace.

Nebudu vypisovat chyby a negativa paní doktorky, každý může mít jiný názor. Za dobu, co ji navštěvuji, toho bylo už dost a vůbec se nedivím klientům, že odcházejí. Také patřím do skupiny těch nespokojených a rozhodně nejsem sám, kdo sdílí podobné myšlenky, což mě těší. Pokud hledáte praktického lékaře, zkuste se nejdříve poohlédnout jinde, než ji oslovíte. Možná si ušetříte spoustu problémů a času.

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.Co se týká preventivních prohlídek,které absolvuji každé 2 roky,tak je opravdu nedělá povrchně.Trpělivě vyslechne moje dotazy,dokonce i na otázky ,které se netýkaly přímo mne,ale zdrav.problémů mých rodičů si našla čas a odpověď.Při nedávných problémech,kdy jsem jako pinpongový míček "létala" od jednoho odborníka ke druhému a zpět,reagovala velmi pohotově a sama smluvila schůzku s lékařem,který konečně našel řešení a pomohl.Rozhodně je to lékařka a ne sběratelka bodů!!

Mám dobré zkušenosti. Preventivní prohlídka neprobíhala od stolu. Na všemožná vyšetření mě poslala bez problémů. Sama od sebe se zeptá na dřívější zdr. potíže, které nyní nejsou akutní. Neodbyla mne ani když jsem se ptal na "banality". Vše vysvětlí. Nemám důvod napsat mínus. Léky od odborných lékařů nesmí obvodní lékař předepisovat, tak je to dáno.

aneta
Paní doktorku mohu jen doporučit, preventivní prohlídky neprovádí rozhodně od stolu ba naopak velmi pečlivě, než jsem k této p. doktorce přešla nezažila jsem,že by má bývalá doktorka prováděla prev. prohlídku.Tato p. doktorka je pečlivá a jsem s ní i s mým manželem spokojená velmi.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je milá, vždy ochotná. Rozhodně nesouhlasím s tím, že dělá preventivní prohlídky od stolu. "Milá paní Havelková" nemoci již jste uvedla se mohou dlouze vyvíjet a i v noemocnici by na ně nemuseli přijít. Já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Dokumentaci rozhodně neztrácí, takže by jste se měla zamyslet spíše nad sebou. Zkuste jít dělat do zdravotnictví...

Nesouhlasím s vámi, mohu soudit podle preventivních prohlídek, jedná se o svědomitou lékařku, která prevence neprovádí nidky od stolu. A to jsem ns nich pravidelně každé dva roky.,

Mou nemoc nechala dojít dost daleko.

MUDr. Čížkovou rozhodně nedoporučuji!!! Nejenže jsem slyšela negativní zkušenosti od jiných jejích pacientů, i já sama s ní nemám dobrou zkušenost. Preventivní prohlídky probíhaly většinou od stolu (v případě mé matky dokonce ve chvíli, kdy si v horečce s velkou námahou přišla pro léky). Díky tomuto přístupu jsem několik let trpěla naprostou anémií, která byla odhalena až náhodně ve chvíli, kdy jsem se rozhodla darovat krev. Na hematologii se po shlédnutí výsledků odběru divili, že dokážu dojít do práce - neměla jsem v krvi žádné železo. Až díky léčbě jsem pochopila, proč jsem již od doby svého dospívání byla pořád tak strašně unavená a že to nebyl projev mé vlastní neschopnosti či lenosti. Po přechodu k jiné lékařce (vynikající MUDr. Elišce Dufkové) mi byla dále diagnostikována chronická glomerulonefritida (zánět ledvin), která rovněž vznikla zanedbáním zdravotní péče v mládí... MUDr. Čížková mi na závěr, když jsem se chtěla zaregistrovat k MUDr. Dufkové, bez obalu sdělila, že moji kompletní zdravotní dokumentaci (vedenou od mého dětství!) ztratila. Asi ví proč...

Já naopak paní doktorku vřele doporučuji a hrubě nesouhlasím s příspěvkem uvedeným výše!!! Chodím k ní plných 20 roků !! Vždy příjemně naladěna a usměvavá (já si myslím,že dobrá nálada dělá v medicíně velmi mnoho) , velmi ráda a ochotně pomůže a poradí, bez jediného problému pošle na odborné vyšetření. Dle mého je to profesionálka na svém místě!! Mnohokrát jsem potřeboval její lékařskou pomoc a vždy postupovala velmi precizně a efektivně v rámci svých možností, mnohdy i nad rámec svých poviností. Bydlím 20 km. od Boskovic, takže v případě potřeby musím dojíždět a přesto bych neměnil ani náhodou. Před dvěma roky se k paní doktorce zaregistrovala i moje manželka a to hovoří samo za sebe!! Takže já chválím a chválím!! A bez problémů uvedu i svoje jméno....