Bří Mrštíků 38, Břeclav
Poliklinika Břeclav s.r.o.

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o.

K panu doktorovi chodim já i mé 3 děti. Jsme velice spokojení, pan doktor i sestřička jsou velice vlídní a trpěliví i k malým dětem ( nejmladší 5 let). Pana doktora mohu jen doporučit a sestřičce děkujeme za její milé chování a zajišťovaní fungujícího objednávkového systému :-)

Velice milý pan doktor, poradí, pomůže. Myslím, že se ve svém oboru opravdu vyzná. Při vyšetření se člověk nebojí, jelikož je v ordinaci příjemná atmosféra.:)

Pan doktor je velmi dobrý lékař, má s ním jen ty nejlepší zkušenosti a děkuji taky jeho ochotné sestřčce Marie Benešová

Pan doktor je odborník na svém místě.Poradí,vysvětlí a je velice ochotný a příjemný.Sestřičku má také velice ochotnou.Pana doktora chválím i za přístup ke starším pacientům,což u nás není.Přihlásila jsem k němu i moji maminku /takže mluvím z vlastních zkušeností/,vlastně už celou naší rodinku.

K panu doktorovi Ondráčkovi chodím již delší dobu, a musím říct že jsem neustále nadmíru spokojená. Chodit k němu mi nedělá problém narozdíl od jiných různých lékařů.

Dnes jsem byla u pana doktora poprve se synem.Mohu jen napsat,jednani,ochota,vstricnost,vse na jednicku.Takovych lekaru vice.

Opravdu skvělý doktor, ochotný, slušný, snaží se pomoct. Lékaře jako je on by měli lépe ocenit, například finančně. S nadsázkou se dá říct, že chodit k takovému lékaři je radost.

je dobrý

Nejlepší,ochotný, spolehlivý