Praktický lékař pro děti a dorost
Kollárova 664, Litovel

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je nejlepší. Jsme s ní strašně spokojení a holky ji mají rádi. Když má dovolenou tak k jiné paní doktorce nechtějí.

Jsme nadmiru spokojeni,ochotna,mila,hodna k detem a hlavne profesionalni a nikdy nic nezanedbala,nepodcenila.

Velmi profesionální, pečlivá a svědomitá lékařka. Chodila jsem k ní já jako dítě a teď mi pomohla i s dcerou, když jsem tady na prázdninách i když u ní není registrovaná. Kdybych mohla, hned bych ji zvolila za ošetřující lékařku dcery. Nikdy nic nepodcení, vždy důkladně vyšetří. Nejlepší v Litovli. Moc děkuji za takové lékaře.

Výborná, ochotná lékařka, která má o své pacienty zájem. Oproti mé současné praktické lékařce nikdy nic nezanedbala.

Nejlepší paní doktorka v Litovli,milá,ochotná,profesionální,přátelská,vždy dobře vyšetří,nic nenechá náhodě a když je třeba,je i přísná.Nikdy nás neodbyla,že jde o banalitu.Moje dvě dcery i já ji máme rády a doufáme,že ještě minimálně 7 let nepůjde do důchodu:-)

Sympatická paní doktorka se správnými léčebnými metodami- "stará škola". Hodná, k dětem milá.

K paní doktorce jsem chodila od miminka. Mám ji moc ráda a nedám na ni dopustit. Když jsem potřebovala ošetření a má nová dospělácká doktorka měla dovolenou a nikde mě nechtěli vzít, tak paní doktorka Hradská se mě vždy bez řečí ujala a pomohla. Tímto děkuji za zatím "celoživotní" péči o mou osobu. :)

Vynikající doktorka jsem velmi spokojen

S paní doktorkou Hradskou jsem velmi spokojená,je zodpovědá, pečlivá a moje děti ji mají moc rády.

Paní doktorka Hradská je asi nejlepší doktorka v Litovli, my jsme s ní byli velice spokojeni, ale bohužel jsme se stěhovali a museli si najít jiného lékaře.