Ostrava
Ordinace (mapa)

Umístění: jiné místo přirozený porod

Baječný člověk, kterého jsem potkala u porodu, hrozně moc mi pomohla. Byla velice příjemná, milá a budu na ni vždy pamatovat. Přeji všem aby někoho podobného taky měli při svém porodu, bez ní bych to tak hladce nezvládla. ANdílek přesně na svém místě :)

S touto porodní asistentkou jsem se setkala při svém prvním porodě.Nevěřila jsem ,že taková osoba může existovat. Bylá milá usměvavá vše mi vysvětlila ,krásně mě uklidnovala.V mé vzpomínce zůstane jako anděl.Krásná blondýnka s hlubokýma očima a krásným srdcem nelze na ní zapomenout.

Umístění: jiné místo přirozený porod