Ord. lékaře specialisty - rehabilitace
Fügnerova 1, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

K paní doktorce chodím několik let a pokaždé se tam ráda vracím. Paní doktorka i sestřičky jsou příjemné a vstřícné. Vždy mi pomhly. V září r.2007 jsem šla na pravidelnou rehabilitaci, cestou se mi vzhledem ktomu,že jsem byla těhotná udělalo nevolno a v čekárně jsem dostala porodní bolesti. Vzhledem k tomu,že jsem měla dva měsíce do porodu,byla jsem z celé situace dost nervózní. Sestřičky i paní doktorka se o mě skvěle postarali až do příjezdu sanitky. porod se podařilo zastavit a kupodivu téměř dva roky nemám větší problémy se zádami. Chtěla bych jim také touto cestou poděkovat.

v Litoměřicích nejlepší tým rehab.sestřiček paní doktorka milá a příjemná ale málo pracuje s novými metodami a dlouho se čeká po objednání na vyšetření

Ordinace s naprosto bezkonkurenčním týmem fyzioterapeutů, z vlastní zkušenosti vřele doporučuji.

K paní doktorce chodím jedenáct let. Je to velice kvalitní odbornice. Kdykoli měl někdo z mých známých potíže a já mu tuto lékařku doporučila, vždycky se mi vrátila kladná reakce na práci její i jejího týmu. není první rehabilitační doktor, ke kterému jsem měla možnost chodit, u ní už ale zůstanu.