Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Fügnerova 1, Litoměřice
Ord. lékaře specialisty - rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K

K paní doktorce chodím několik let a pokaždé se tam ráda vracím. Paní doktorka i sestřičky jsou příjemné a vstřícné. Vždy mi pomhly. V září r.2007 jsem šla na pravidelnou rehabilitaci, cestou se mi vzhledem ktomu,že jsem byla těhotná udělalo nevolno a v čekárně jsem dostala porodní bolesti. Vzhledem k tomu,že jsem měla dva měsíce do porodu,byla jsem z celé situace dost nervózní. Sestřičky i paní doktorka se o mě skvěle postarali až do příjezdu sanitky. porod se podařilo zastavit a kupodivu téměř dva roky nemám větší problémy se zádami. Chtěla bych jim také touto cestou poděkovat.

v Litoměřicích nejlepší tým rehab.sestřiček paní doktorka milá a příjemná ale málo pracuje s novými metodami a dlouho se čeká po objednání na vyšetření

D

Ordinace s naprosto bezkonkurenčním týmem fyzioterapeutů, z vlastní zkušenosti vřele doporučuji.

V

K paní doktorce chodím jedenáct let. Je to velice kvalitní odbornice. Kdykoli měl někdo z mých známých potíže a já mu tuto lékařku doporučila, vždycky se mi vrátila kladná reakce na práci její i jejího týmu. není první rehabilitační doktor, ke kterému jsem měla možnost chodit, u ní už ale zůstanu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti