Smetanova 1116, Vsetín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem navštívila paní doktorku a odcházela jsem v slzách. Po dlouhodobých problémech se svěděním kůže, které vyústili v její zanícení na mě jen na sekundu mrkla a řekla, že jsem pokousaná od blech. Věděla jsem, že to tak není, protože jsem problém konzultovala už s jinými doktory a potřebovala jsem lék, nakonec ani to nedopadlo. Doktorka se natolik urazila, když jsem ji, řekla, že určitě poštípaná od blech nejsem, že spustila smršť ponižování. Pokud si chcete zcela zbytečně pokazit den i své zdraví, pak neváhejte navštívit paní doktorku Hlavinkovou.

Mám naprosto stejnou zkušenost jako Aneta. Doktorka se na mne ani nepodívala, jenom něco vypisovala do počítače (zatímco jsem se snažila alespoň vysvětlit co mi je) a dala mi taktéž dvě masti. Pokud někdo cítí, že je vyhořelý a na konci svých sil, měl by změnit práci. A s prominutím "protivná" sestřička je už opravdu úsměvný bonus.

s mou vyrážkou mi nepomohla, nezajímala se, musela jsem si vše hledat přes internet a víc mi pomohla doktorka přes online ordinace než ona. neříkám, že je špatná ale uplně bych ji nedoporučila

dnes jsme u teto "doktorky" byli i s přítelem..na mou vyrážku na ruce se ani nepodívala, od počítače na to hodila oko cca 3 vteřiny a dalších deset minut něco ťukala do počítače. Do ruky mi vrazila recept na 2 mastičky a to bylo vše..žádné vysvětlení, co to je, z čeho to může být, jestli mám přijít na kontrolu..děs a hrůza. Absolutní nezájem o pacienta.