Hradební 18, Cheb
Samostatná ordinace oftalmologie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Szabo.I .Je to velmi příjemná paní doktorka,takových to lidí a lékařů by mělo být více a hned by na světě bylo lépe...

Je to opravdu moc příjemná paní doktorka a hezky vše vysvětlí dítěti, které přijde vystrašené a vystresované do ordinace.

Dávám velmi dobrý ale jenom proto že nechci přehánět. Po pravdě musím říci že zatím nejlepší oční lékařka s kterou jsem se setkal.

Děkujeme paní doktorce...byla ůžasná vyšetřila nás hned bez čekání a uklidnila mě že očíčko mého 18 měsíční synka je v pořádku...děkuji takové doktory by jsme si měli hýčkat a narukou nosit...Kovalíková Třebeň

Velice příjemná, hodná a máme jí rádi.

Také jsme celá rodina spokojeni.Nemůžeme si na její přístup stěžovat.A výsledky jejích zákroků vynikající.Musím dát za pravdu,že se čeká.Ale na druhou stranu,kde ne.

super

Velice příjemná, má lidský přístup, vše vysvětlí a poradí. Babička díky ní nepřišla o zrak.

K paní doktorce chodím již 15 let, zatím jsme všechny problémy zdárně vyřešili a jsem velice ráda, že navštěvuji právě ji. Je milá, ochotná, vše pečlivě prokonzultuje, zváží všechny možnosti a nejlepší doporučí. Má velmi kladný vztah k dětem. Úsměvné na tom je, že se někdy neovládne a s dospělými mluví velmi dětsky :) Sestra je milá a ochotná.

Vřele doporučuji , v ordinaci panuje příjemná nálada ,paní doktorka je usměvavá pečlivá a milá.