MUDr. Naděžda Vytrhlíková

Pediatr Více

Přerov 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Osmek 4, Přerov

Paní doktorka je velmi milá, vždy poradí. Ví, co děti trápí, umí to s nimi.Výborný přístup nejen její, ale i paní sestřičky. Jen je velká škoda, že již neordinuje. Tímto jí chci poděkovat. A myslím, že paní doktorka, která ji teď zastupuje, to bude velmi těžké.

Paní doktorka je výborná ve své profesi, příjemná, pečlivá a umí to s dětmi.Všem doporučuji !!!

Paní doktorka je opravdu milá a pečlivá lékařka,dá se s ní velice dobře pokecat a ráda mi ze vším poradí a pomůže a navíc má velice milou a hodnou sestřičku.

Paní doktorka je příjemná, umí to s dětmi.Je pečlivá, důsledná a odvádí kvalitní práci. Všem doporučuji.

Paní doktorka je velmi pečlivá a starostlivá, nic nezanedbává. Jsem s ní velmi spokojena.A sestřička je také vstřícná a milá. Jsem opravdu ráda, že mé dcery patří k jejím pacientům.

S paní doktorkou jsem moc spokojena,jen někdy až moc pečlivá,ale na druhou stranu nic nepodcení moc doporučuji...

Výborná lékařka, kterou mohu jenom doporučit. Naprosto pohodově a zdárně s ní má dcera "proplula" všemi dětskými nemocemi a vším s zdravím spojeným. Vždy milá, klidná, ochotná, naslouchající. Žádné příznaky nikdy nepodcenila, každou léčbu a následné doléčování vysvětlovala. Odborník i citlivý člověk v jednom. Za celé ty dlouhé roky mohu "Paní" doktorce jenom moc poděkovat.

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná.Nic nepodceňuje a navíc má velmi milou sestřičku.

Nejelepší doktorka co znám..:)hodná, milá,ráda si pokecá:)je moc fajn!jeví zájem o své pacienty a dokáže pomoct a povzbudit i v nejhorších situacích!!Doporučuji všem!!

Paní doktorka je velmi spolehlivá, své práci rozumí na výbornou a k dětem je velmi milá.