Ženská poradna
Blatenská 311, Horažďovice

Moje posledni navsteva trvala tri minuty i s prevlekanim a "vysetrenim". Nikdy me poradne nevysetrila, ultrazvuk je zrejme v teto ordinaci nadstandardni pece, nikdy s nicim neporadila a problem nevyresila. Proto jsem pred tremi lety zmenila lekare a nyni jsme maximalne spokojena, s "peci" MUDr. Spirkove se to opravdu neda srovnavat.

K paní doktorce chodím již několik let a zatím si nemohu stěžovat. Ke mně je milá a vstřícná, vždy mi vše vysvětlí, tak abych tomu rozuměla.

Vyzkoušela jsem několik gynekologů a na doporučení známé jsem navštívila paní doktorku.Konečně jsem našla lékaře,který je nakloněn alternativním postupům v léčbě,vše důkladně vysvětlí,upozorní na všechna rizika,kdykoliv je možná konzultace.Vždy je milá,příjemná,klidná a vstřícná.Přistupuje k člověku jako k celku.pro mě nejlepší!Ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala.A její sestřička-je poklad!Potvrzuji!Gynekologické vyšetření pro mě není vůbec stresem,ale vlastně takovou milou návštěvou v harmonickém prostředí malé ambulance v Horažďovicích!Díky

vysazenost k silnějším a silným pacientkám.. tzn.-za vše může váha. neumí komunikovat s pacientkami s komplikacemi-vysvětlit problém, nabídnout všechny možnosti léčby.. jediné plus je sestřička- ta je vždy usměvavá a velmi ochotná.