Stankovského 1643, Čelákovice
Sam. ord. lék. specialisty - ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

U paní doktorky jsme byli poprvé a její přístup byl profesionální a příjemný. Vše vysvětlila a poradila. K synovi byla velmi příjemná a dokázala vyšetření sluchu zkombinovat tak, aby jej byla schopna dobře vyšetřit i přes jeho snahu nespolupracovat.

Umístění: Sam. ord. lék. specialisty - ORL

Paní doktorka vždy pomohla, nicméně... Děti tam velmi neradi chodí, protože je opravdu dost protivná. Doktor by měl býti i psychologem, zvláště pokud se jedná o děti. Bonbón to opravdu nespraví. Příště si raději popojedeme dále.

Umístění: Sam. ord. lék. specialisty - ORL

Myslím si, že paní doktorka je velice protivná. Když nepřihlížím na to že její ordinace vypadá jak z nějakého hororového filmu. Je velice nepříjemná. Vždy když jsem k ní přišla s ucpanými dutinami buďto na mě zavrčela jestli chci antibiotika a nebo mi předepsala léky které byli na alergickou reakci i když jsem byla nemocná. Velmi nepříjemné chování až arogantní. Bohužel v Čelákovicích není nikdo jiný na ORL.

Musim souhlasit, ze pani doktorka se k pacientum opravdu neumi chovat. A kojicim zenam doporucuji si precist prilozene brozury u leku ktere predepise, protoze se vam muze stat, ze zaplatite nemale penize a zjistite, ze je v zadnem pripade nesmite uzivat.

Tak se i tady maže úplně normální hodnocení. :(
Takže to budu muset napsat jinak. Paní doktorka je na pacienty velmi protivná. Tohle snad projde.

Musím se přidat k názoru, že přísnost není špatná vlastnost na většinu lidí je opravdu nutná a věřte že dr. Špičanová chce opravdu jen to nejlepší pro každého ze svých pacientů. Já mám jen dobré zkušenosti, diagnostika vždy seděla, dobrá rada a komplexní vyšetření vedlo k výraznému zlepšení celkového stavu malé dcery a navíc u jiných členů rodiny rozpoznala i nemoci, s kterými tam původně ani nešli ... takže doporučuji.

Také doporučuji,velmi příjemné vystupování, dopodrobna vysvětlí o co se jedná a jaká léčba bude nejvhodnější, případne doporučí i jiného lékaře, když je potřeba dovyšetřit v jiném oboru

Profesionální přístup k pacientům,dobře diagnostikuje i léčí onemocnění.

Skvělá paní doktorka. Doporučuji.

Dlouho jsem měla problémy, paní doktorka mě léčila stále nějakými hodně drahými kapkami, mastmi a léky. Nic nezabíralo a stav se začal zhoršovat, návštěvy a kontroly k ničemu nevedly, prakticky ztráta času. Přestoupila jsem k jinému ORL lékaři do Prahy, po jeho třetí návštěvě mě poslal na operační zákrok a naštěstí mám po problémech.