Stankovského 1643, Čelákovice
Sam. ord. lék. specialisty - ORL (mapa)

Umístění: Sam. ord. lék. specialisty - ORL

Paní doktorka vždy pomohla, nicméně... Děti tam velmi neradi chodí, protože je opravdu dost protivná. Doktor by měl býti i psychologem, zvláště pokud se jedná o děti. Bonbón to opravdu nespraví. Příště si raději popojedeme dále.

Umístění: Sam. ord. lék. specialisty - ORL

Myslím si, že paní doktorka je velice protivná. Když nepřihlížím na to že její ordinace vypadá jak z nějakého hororového filmu. Je velice nepříjemná. Vždy když jsem k ní přišla s ucpanými dutinami buďto na mě zavrčela jestli chci antibiotika a nebo mi předepsala léky které byli na alergickou reakci i když jsem byla nemocná. Velmi nepříjemné chování až arogantní. Bohužel v Čelákovicích není nikdo jiný na ORL.

Musim souhlasit, ze pani doktorka se k pacientum opravdu neumi chovat. A kojicim zenam doporucuji si precist prilozene brozury u leku ktere predepise, protoze se vam muze stat, ze zaplatite nemale penize a zjistite, ze je v zadnem pripade nesmite uzivat.

Tak se i tady maže úplně normální hodnocení. :(
Takže to budu muset napsat jinak. Paní doktorka je na pacienty velmi protivná. Tohle snad projde.

Musím se přidat k názoru, že přísnost není špatná vlastnost na většinu lidí je opravdu nutná a věřte že dr. Špičanová chce opravdu jen to nejlepší pro každého ze svých pacientů. Já mám jen dobré zkušenosti, diagnostika vždy seděla, dobrá rada a komplexní vyšetření vedlo k výraznému zlepšení celkového stavu malé dcery a navíc u jiných členů rodiny rozpoznala i nemoci, s kterými tam původně ani nešli ... takže doporučuji.

Také doporučuji,velmi příjemné vystupování, dopodrobna vysvětlí o co se jedná a jaká léčba bude nejvhodnější, případne doporučí i jiného lékaře, když je potřeba dovyšetřit v jiném oboru

Profesionální přístup k pacientům,dobře diagnostikuje i léčí onemocnění.

Skvělá paní doktorka. Doporučuji.

Dlouho jsem měla problémy, paní doktorka mě léčila stále nějakými hodně drahými kapkami, mastmi a léky. Nic nezabíralo a stav se začal zhoršovat, návštěvy a kontroly k ničemu nevedly, prakticky ztráta času. Přestoupila jsem k jinému ORL lékaři do Prahy, po jeho třetí návštěvě mě poslal na operační zákrok a naštěstí mám po problémech.

Nás s dcerou poslala do Vinohrad, že nezbytně nutné jí píchnout obě ouška. Tam po vyšetření jedno zhodnotili, jako v pořádku, druhé jako nehnisavý zánět, takže žádné píchání ani antibiotika... Dokonce ani kapky do uší, jen odsávat rýmu. A opravdu se nic nerozjelo, takže to skutečně na píchnutí nebylo. (Šli jsme k Mudr. Špičanové původně jen kvůli vyčištění oušek před vyšetřením slyšení). Když viděli, kdo nás poslal, říkali, že nechápou, proč tam tu ordinaci má, když ani nepíchne ucho. Doktorka na ni chtěla číslo a ještě ten den jí volala...Takže teď řešíme problém z ouškem a já hledám nějakého šikovného ORL specialistu, protože do Čelakovic opravdu nepojedeme, ačkoli to máme kousek.