Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka mi pomohla před lety tím, že vybrala homeopatika vhodná pro léčení mého problému, který vůbec nespadal do oblasti kožních onemocnění a trápil jsem se bez pomoci 15 let. Paní doktorka nemůže za to, že dnes si tento lék již nemohu běžně kupovat díky naprosté zhovadilosti systému v lékárnách.
Paní doktorka mi opět po létech pomohla tím, že jako jediná poznala pásový opar na hlavě, to už jsem měl za sebou spoustu nesmyslných vyšetření od různých odborníků.

K paní doktorce jsem přestala chodit. Léčila mě tak dlouho, až se mi ještě víc přihoršilo a pak, když nevěděla co dál, tak mě posla zpět k mému obvodnímu lékaři, který mi vlastně nakonec pomohl.

Zkušenost mám velmi dobrou, lékařka mi pomohla s problémem, který nikdo zatím nevyřešil....

s touto lékařkou jsme celá rodina velice spokojena chodíme tam i s dětmi sestra velice milá a ochotná a paní doktorka taktéž ,léčba proběhla bez žádných problému a když nám nebylo něco dostačně jasné tak jsme se zeptali myslím si ,že to asi takhle má fungovat .Přála bych těm co nedoporučují tuto p. doktorku ,aby jednou zajeli na ambulanci duchcovské nemocnice s pozdravem spokojená pacientka Alena

Její přístup k pacientovi dost zvláštní, sedí v jedné místnosti u stolu,pacient je v druhé a zprostředkovatele dělá sestra, která se běhá ptát pacienta a zpětně zase s odpovědmi běhá k lékařce. Léčba u ní zdlouhavá, přípravky, které si běžně můžete zakoupit v lékárně nic neřeší,lépe si zajet do Mostu, zde je více odbornějších lékařů s lepšími výsledky.

Paní doktorka je odbornice na svém místě, nesnaží se vše léčit hned kortikoidy a jinými podobnými zvěrstvy. Prostě odbornice se širokým pohledem na věc.

Paní doktorka je povahově dost nepříjemná.A tváří se otráveně.připadá mi že patří mezi 4%menšinu.aspon mi to tak připadá když kouká na pacienku,která je slečená do spodního prádla.