Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

1. Opět doktor nebyl v ordinaci, sestra ho musela volat
2. Po sdělení, že mám akutní zánět horních dýchacích cest jsem odešla s tím, že mám dodržovat klidový režim. Nasledně se dostavily horečky a další bolesti, které již řeším v jiné nemocnici (výsledek: bakteriální infekce dýchacích cest - nutná léčba antibiotiky).
3. Není to první zkušenost.

Umístění: Ordinace s dítětem

Z dcery se snažil udělat simulanta. Nepořádek v ordinaci. Chování arogantní, nevhodné. Doporučuju využít jen v případě nouze. Injekci od bolesti píchnout umí. Víc bych od něj nečekal.

Umístění: Ordinace akutní bolest v křížové oblasti

Pana doktora hodnotím velice kladně, nejenže mi pomohl jako nikdo jiný, ale také jako jediný lékař mi názorně vysvětlil, z čeho moje bolest vzniká. Jsem mu moc vděčná a velice si ho vážím. Velké díky, Pane Doktore.

Umístění: Ordinace chřipka

Manžel mne v pátek večer dovezl na pohotovost, když jsem měla 39 horečky a sotva jsem lezla. Doktor mi koukl do krku a řekl, že to je chřipka, kterou má teď každý a nedá se s tím nic dělat. Poučil mne, abych si při vysokých teplotách vzala paralen a jinak nic. Vyplázli jsme stovku za nic a víkend jsem přetrpěla v paralenem nesnižitelných horečkách. V pondělí jsme již jeli k mé obvodní lékařce a ta ihned nasadila ATB, která dobře zabrala. Doufám, že už nikdy nebudeme muset na pohotovost a jestli ano, že tam lékař Serbessa nebude!

K tomuto tzv.ORTOPEDOVI uz nikdy,pokud mate akutni problem ktery vam muze zanechat trvale nasledky tak v zajmu vaseho zdravi urcite jedte do nemocnice tam vam alespon odborne pomohou,tento lekar funguje hlavne na telefonu at na pohotovosti tak i ve sve ordinaci,kazdopadne ho vice zajima pocet hodin v tzv.sluzbe nez zdravi pacienta,je to arogantni clovek ktery umi dat pouze injekci proti bolesti ale jako ortoped by mel urcite NEORDINOVAT!ale jako pomocnik na stavbach mu to docela jde!APELUJI NA VSECHNY-POTREBUJETE POMOCT?SERBESSU NIKDY!OBEJDETE HO VELKY OBLOUKEM!

Nechápu, jak může tento člověk dělat na pohotovosti! Nejen, že se ve službě fyzicky nevyskytuje a sestra mu musí volat, aby se laskavě dostavil, ale v dnešní době neví, co je to test crp a když už mu to sestra vysvětlí, odvětí že tomu nevěří. Na pohotovosti jsem ho potkala podruhé a ani jednou mi nepomohl a musela jsem vyhledat jiného lékaře....

Souhlasím s názory o nepořádku a počítači. Když jsem tam byl naposledy, řekl, že pokud tato léčba nepomůže, tak už nebude vědět, co s tím. Když jsem mu to při další návštěvě připomněl, řekl, že to není pravda a vyhodil mě. Nejhorší, co může být, potkat ho na pohotovosti. Přišel jsem za ním s dcerou, vybral poplatek, nazval ji simulantem a poslal nás domů. Za tři hodiny nás vezla rychlá do ČB. U Serbessy nikdy více, radši kulku do palice.

Pana doktora hodnotím kladně a to z důvodu, že je to velmi dobrý odborný lékař a dále
má vstřícný přístup k pacientům.

Neslušné, arogantní chování. PC na prvním místě a když mu přjde opravář přestáváte existovat. Za každou cenu z vás chce udelat simulanta a hypochondra či psychicky nemocného člověka a nejlépe vše dohromady. Nevyšetřil mě tak jak by mel, a jak by také mohl, přes oblečení a boty, které jsem mela na vyšetřovacím lehátku. Nejdůležitější je poplatek.

Nepořádek v ordinaci, septické nástroje, do očí bijící nešikovnost při ošetřování ran. Jeho oblečení v letních měsících je podivné a hlavně nevhodné -"neapetitlich".