SALVUS MEDECO, s.r.o.-interní
Fibichova 9/816, Olomouc

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: SALVUS MEDECO, s.r.o.-interní Jiný

Byl jsem spokojen, paní doktorka jde, dle mého názoru, k jádru věci. Ze souvislostí určila správně moji diagnózu - příčinu vysokého krevního tlaku, kterou posléze potvrdilo i vyšetření v nemocnici. Návštěvu mohu s klidným svědomím doporučit.

Umístění: SALVUS MEDECO, s.r.o.-interní Jiný

Paní doktorka se nedovzdělává. Vůbec netuší provázanost problémů s ostatními hormony než těmi štítné žlázy, jako je např. estrogen. Proto dysfunkce žlázy má vliv např. také na regulaci menzes, taky jste si všimli tohoto problému? Toto je naprosto zásadní, pokud máte PCOS, nebo jako já, endometriózu. Navíc Vám bude tvrdit, že játra nemají nic společného s přeměnou T4 na na aktivní T3 a tedy podchytit případný jaterní problém. Také doporučuje obéznějším lidem začínat den cukrem(!). Přitom lidé s pomalou štítnou žlázou mají problémy cukr metabolizovat, proto tloustnou. Prostě nic neví. Umí Vám jen napsat prášek a nebo poslat na odstranění žlázy. S ničím Vám nepomůže, ani neporadí. Naopak jsou její rady škodlivé.

Umístění: SALVUS MEDECO, s.r.o.-interní Tyreotoxikoza

Skvělý přístup! Doporučuji!
Velmi ochotná, milá, příjemná a hlavně odborná!
Zájem o pacienta a profi přístup.

Paní doktorka je velmi milá, chová se profesionálně. Pacientům vychází vstříc i v oblastech, ve kterých by nemusela. Více takových lékařů !