Čs. legií 125, Třebechovice pod Orebem
Gynekologická ordinace

Umístění: jiné místo Jiný

Pokud hledáte gynekologa na prevenci, proč ne. Horší je, když máte problém (např. s pocetim). To se ihned projeví vyhorelost pana doktora. Podíval se na mě od dveří a tvrdil mi, že jsem na 200 % zdravá. To vše si troufl tvrdit bez odebrané krve nebo dalšího vyšetření. Udělal ze mě histerku a na závěr sezení, kdy mi bez informování (žila jsem v domnění, že se dívá, proč nám to s manželem nejde) udělal cytologii, mi nabídl bonbónek za statečnost. Beze srandy.

Umístění: Gynekologická ordinace

S panem doktorem i s paní sestřičkou Rakašovou jsem velice spokojena. Úroveň profesionality je vysoká. Oboum moc věřím a jsem přesvědčena, že pro své pacienty dělají maximum. Oba jsou velmi vstřícní, milí a pokaždé se na návštěvu ambulance těším. Jsou to lidé se srdcem na pravém místě a zároveň jsou skvělí odborníci v oboru gynekologie. Kez by bylo v české republice více takových zdravotníků.

Umístění: Gynekologická ordinace

Luxusni gynekolog neznam lepsiho doktory jsem nikdy nenavstevovala a a nepretrhnu se i ted .Ale k panu doktorovi se aspon nebojím tolik je citlivej a vstricnej super doktor.

Umístění: Gynekologická ordinace Gynekologické problémy

Lékař se srdcem na pravém místě. Vystřídala jsem více lékařů, nikdo mi nedokázal pomoci, jako pan doktor Farrag. Přitom stačilo jen málo a naslouchat co mě doopravdy trápí.
Jsem velmi spokojená :)

Umístění: Gynekologická ordinace Gynekologie

Nově jsem přestoupila k tomuto lékaři a základě recenzí a především je mi i sympatické že je zároveň porodníkem což ocení nejedna těhulka, nemám absolutně co vytknout, sestra Tereza velice příjemná a ochotná, pan doktor profesionál a veliký sympaťák, vše krásně vysvětlí, je citlivý, opatrný aby neublížil, jsem velmi spokojená! Doporučuji!!!

Ted jsem přišla od pana doktora a nikdy me nikdo více neuchvatil jako doktor i jako člověk. Okamžitě jsem sedla k internetu a musela jsem mu dát tech 5*, ac jsem nikdy nikoho takhle na internetu nehodnotila. Skvělý přístup,popovídali jsme si,vše mi vysvetlil a rovnou me vyzval k další kontrole. Za me lékař,jak má byt.

Vynikajici pan doktor,chodim k nemu 2 roky,pote co jsem odesla od jine pani doktorky. Jsem moc spokojena. A nyni k nemu chodi i dcera, ktere je 15 let a byla rada, ze sla k nemu, ani se napoprve nebala.

Pan doktor je nejen milý, zkušený ale i všechno opravdu umí a rád vysvětlí! Za pouhou jednu návštěvu jsem se o svém miminku dozvěděla víc než za poslední dvě u bývalé gynokoložky.....
Pan Farrag má i sympatickou sestřičku, která při sepisování přestupu byla ochotná a na nic nespěchala.
Mají to zařízené tak, že nečekáte v čekárně víc jak pár min navíc a pak se Vám věnují co je potřeba... SUPER!!!
K vybavenosti a pocitu soukromí není co vytknout:)

Pan doktor je anděl, přestupovala jsem k němu v 16tt, jedná se mnou vždy lidsky a je nadmíru profesionální, jako člověka jsem si ho zamilovala, nikdy neexistuje, že by neměl na pacientku čas, vždy když je potřeba je tu.

K panu doktorovi jsem chodila 5 let, začala jsem po prvním porodu. Neměla jsem nikdy žádné problémy a chodila si v podstatě jen pro antikoncepci. Poté jsme se rozhodli pro druhé dítě. Přes půl roku trvalo než jsem otěhotněla, podotýkám, že lékař nic neřešil, poté proběhl chemický potrat, což není nic neobvyklého, ale rozhozený celý cyklus a lékař jen konstatoval, že mám počkat, že otěhotním až se to srovná. Žádné vyšetření, žádná úprava cyklu, hold pomož si sama. Pomohla jsem si výběrem jiného lékaře. Který na mě nekoukal jako když chci nemožné. Cyklus mi srovnal a miminko je na cestě. Nebylo potřeba tolik práce, a navíc nebyl ani žádný problém po zdravotní stránce. Pan doktor poslední dobou byl laxní a nic neřešil. Nemohu napsat v podstatě žádné hodnocení, ani pozitivní - nikdy jsem neměla problém. A ani negativní - laxní přístup jsem vyřešila za něj.
Je to škoda, předchází ho pověst výborného gynekologa.