Miroslava Uhlířová, neurolog Kolín

MUDr. Miroslava Uhlířová

Neurolog Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Polepská 252, Kolín
RELAXCENTRUM - neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo bolesti zad,vyhřezlá plotýnka

Již asi pět let se snažím zbavit bolestí zad,až nyní jsem se dozvěděla,že mám vyhřezlou plotýnku a to je díky tomu,že jsem šla do Kolína na akutní neurol. ambulanci a tam mě udělali CT.Pí Mudr. Uhlířová mi stále jen říkala,že to není tak špatný,že jsem tlustá a mám zhubnout a pak bolesti zmizí.Poslední kapka byla,když mi řekla,že neví,co se mnou má dělat,když jsem chtěla rehabilitaci,tak mi řekla,že když mě to bolí,tak nemá cenu mě posílat na cvičení a vytiskla mi papír s cviky,ať cvičím sama doma.
Tak hledám jiného neurologa,ale už se bojím,aby nebyl stejný jako je paní dr. Uhlířová,která umí pouze předepisovat elektroléčbu a magnety,ale neumí pomoct.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Nemohu hodnotit lékařku, neboť jsem ani neměla šanci se dostat na vyšetření. Sestra velmi nevstřícná. Volala jsem s akutním problémem bolesti zad. Mám velké bolesti, chodím v předklonu a sestra mi nevybíravým způsobem oznámila, že nemají čas. A to žijeme v 21. století!!!! Martina Boušková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

asi se všichni nebavíme o stejné lékařce.Asi před 15-ti lety,když jsem se jí vyloženě tehdy ještě v Nemocnici Č.Brod vnutila do ordinace,tak mě udělala základní vyšetření a chtěla mě vykmitnout,že jsem OK.Věděla jsem,že nemá pravdu a dožadovala jsem se odeslání na tzv.Barevný rtg(myslím PMG),protože již 1x mi "nic "nebylo a díky tomuto rtg.jsem šla na operaci ploténky a mohla opět chodit.Nyní se slovy Když teda myslíte.........mě odeslala do Kolína ,odtamtud mě okamžitě poslali do HK na operaci a dnes zaplať bůh opět chodím.Ovšem kdybych si sama nestanovila diagnozu a léčebný postup,dnes už bych byla na vozíku a šílená bolestmi a paní dr.by mi stále tvrdila,že to je dobrý.Tak já nevím

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Léčím se u paní doktorky na vyřezlé ploténky, už 12 let. Je to skvělá doktorka,ochotná a při potížích mi vždy pomůže. Jsem ráda,že jí znám a že k ní mohu chodit. Vřele doporučuji. Skálová Eva.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Uhlířová je velmi příjemná lékařka, i člověk. Moc mi pomohla, a ještě pomáhá, aby můj život byl snažší, a ne stále jen o bolesti. Musím jí ze srdce poděkovat, a všem vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vynikající lékařka. Navštěvuji paní doktorku již několik let a díky její odborné péči jsem nemusela být v invalidním důchodu. Nemohu souhlasit s některým negativním názorem a pro anonymní pisatele mám následující doporučení:Pokud se nedokážete podepsat pod svůj názor tak nikam nepište a pro příště si najděte jiného lékaře. Mohu všem paní doktorku doporučit. Zdenka Majerová.


škoda, že autorka neměla odvahu se podepsat, uhlířová


M

Neochotná, nepříjemná, protivná... !!!!! Nedoporučuji!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Rada by som podakovala pani doktorke Uhlířovej za jej vynikajuci prístup k pacientom,za jej pomoc.Je to najvačší špecialista,akého poznám.Velmi mi pomohla,preto jej z celého srdca dakujem.Zároven aj sestričke.Je velmi príjemná,vždy pomože,a poradí.Velmi velké DAKUJEM,patrí aj rehabilitačným sestričkám,hlavne tej mojej,Lenke.Má velmi milý prístup k pacientom,robí pre nás ovela viac,ako je jej práca.S Kolínskou nemocnicou sa absolutne nemožu porovnat,nemocnica su len chudobní príbuzní,ktorý nepoznaju pacienta ako človeka,ale len ako kus.
A Mudr Bourek,to je tak isto vynikajuci lekár,špecialista,hlavne človek.
Takýto zohraný tím odborníkov som ešte nikdy nikde nezažila,su ako jedna rodina.Ak by som mohla,dala by som im vyznamenanie.Ešte raz im za všetko vrucne dakujem.Celému tímu!!!!!!!


V

´Velice dobrá lékařka, díky ní jsem neskončila na invalidním vozíku a jsem po operaci páteře téměř OK a i můj manžel s ní je velmi spokojený, mohu vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti