Miroslava Lejsková, pediatr

MUDr. Miroslava Lejsková

Pediatr Více

12 názorů

Uložit


Adresa

č.d. 49, Otnice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je to nejlepší co mě a mé děti potkalo... Je vždy pozitivně naladěná s ochotou a trpělivostí odpovídá na všechny otázky. Není fanatický propagátor západní medicíny a to nám maximálně vyhovuje. Kéž by takových lékařů bylo víc :)


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila já celé moje dětství a teď i moje děti. Je usměvavá, empatická a poradí. Taky na vše nechci pro děti antibiotika, takže jsem ráda, že nepatří mezi ty, co je hned předepisují :)


Je fakt že virozka je to skoro pokaždé, ale to by jste chtěli, aby vám na každou blbost předepisovala antibiotika jako jiní doktoři? Většinou vám doporučí nějaké čaje nebo sirupy a to je dobře jelikož léky zatěžují dětský organismus a pak když je potřeba tak nezaberou a musí se předepisovat silnější. Dcera měla poprvé antibiotika u paní doktorky až asi v pěti letech. Doporučuji vždy milá usměvavá a vždycky nápomocná.


paní doktorka je vždy milá, rádi k ní chodím já i děti. Vždy poradí a snaží se pomoci co nejšetrněji pro děti. Některé paní doktorky předepisují dětem antibiotyka zbytečne, a když jsou opravdu potřeba tak nezabírají. Proto k ní chodíme rádi a paní doktorku doporučuji. S dětmi to umí ona i sestřička, která je taky super!!!!!!!


my jsem s pani doktorkou zatim spokojeni, kdykoliv se na ni muzu spolehnout. vzdy kdyz jsem volala (treba i o vikendu) tak mi telefon zvedla a ochotne poradila. my muzeme jenom doporucit.


Z

K paní doktorce jsem chodila celé dětství, výborná lékařka, ochotná. Ráda na ni vzpomínám díky ní nemám strach z lékařů.


F

Jsme spokojeni velice s prací Paní doktorky,vždy vyjde vstříc a když vidím přízpěvky některých tady tak se divím, že neděláte taky doktora a nebo doktorku, když tomu tak rozumíte :-) viz. virózka. .. by mě zajímalo co byste pro dítě chtěli nějaký super lék ? nezapomeňte , že se jedná o děti a ne o dospělého člověka.


J

K paní doktorce jsem chodil jako dítě a teď k ní chodí i moje děti.Je vždy příjemná a ochotná.Navíc její ordinace jsou krásně barevně vyzdobené a moje děti se vždy ptají kdy k ní opět půjdeme ? Takže DOPORUČUJÍ


J

S paní doktokou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Potřeboval jsem akutně nejednou radu a i v neděli kdy většina lékařů má vypnutý telefon, ho bez problému zvedla a pomohla.Jsme více než spokojeni.


J

Na kašel Všem doporučí a předepíše sirupek na kašel pro astmatiky.Děcko potom kašle ještě víc.Nechápu to.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti