MUDr. Miroslava Lejsková

Pediatr Více

Otnice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 49, Otnice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je to nejlepší co mě a mé děti potkalo... Je vždy pozitivně naladěná s ochotou a trpělivostí odpovídá na všechny otázky. Není fanatický propagátor západní medicíny a to nám maximálně vyhovuje. Kéž by takových lékařů bylo víc :)

K paní doktorce jsem chodila já celé moje dětství a teď i moje děti. Je usměvavá, empatická a poradí. Taky na vše nechci pro děti antibiotika, takže jsem ráda, že nepatří mezi ty, co je hned předepisují :)

Je fakt že virozka je to skoro pokaždé, ale to by jste chtěli, aby vám na každou blbost předepisovala antibiotika jako jiní doktoři? Většinou vám doporučí nějaké čaje nebo sirupy a to je dobře jelikož léky zatěžují dětský organismus a pak když je potřeba tak nezaberou a musí se předepisovat silnější. Dcera měla poprvé antibiotika u paní doktorky až asi v pěti letech. Doporučuji vždy milá usměvavá a vždycky nápomocná.

paní doktorka je vždy milá, rádi k ní chodím já i děti. Vždy poradí a snaží se pomoci co nejšetrněji pro děti. Některé paní doktorky předepisují dětem antibiotyka zbytečne, a když jsou opravdu potřeba tak nezabírají. Proto k ní chodíme rádi a paní doktorku doporučuji. S dětmi to umí ona i sestřička, která je taky super!!!!!!!

my jsem s pani doktorkou zatim spokojeni, kdykoliv se na ni muzu spolehnout. vzdy kdyz jsem volala (treba i o vikendu) tak mi telefon zvedla a ochotne poradila. my muzeme jenom doporucit.

K paní doktorce jsem chodila celé dětství, výborná lékařka, ochotná. Ráda na ni vzpomínám díky ní nemám strach z lékařů.

Jsme spokojeni velice s prací Paní doktorky,vždy vyjde vstříc a když vidím přízpěvky některých tady tak se divím, že neděláte taky doktora a nebo doktorku, když tomu tak rozumíte :-) viz. virózka. .. by mě zajímalo co byste pro dítě chtěli nějaký super lék ? nezapomeňte , že se jedná o děti a ne o dospělého člověka.

K paní doktorce jsem chodil jako dítě a teď k ní chodí i moje děti.Je vždy příjemná a ochotná.Navíc její ordinace jsou krásně barevně vyzdobené a moje děti se vždy ptají kdy k ní opět půjdeme ? Takže DOPORUČUJÍ

S paní doktokou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Potřeboval jsem akutně nejednou radu a i v neděli kdy většina lékařů má vypnutý telefon, ho bez problému zvedla a pomohla.Jsme více než spokojeni.

Na kašel Všem doporučí a předepíše sirupek na kašel pro astmatiky.Děcko potom kašle ještě víc.Nechápu to.