Privátní rehabilitační lékař
Plzeňská 293, Planá

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Privátní rehabilitační lékař Jiný

Paní doktorce ze srdce děkuju za záchranu, kdy se po čtyrech letech můžu konečně zase hýbat bez bolesti zad. Prošla jsem nespočet doktorů a pohotovostí kam jsem přijela s pláčem se zablokovanýma zádama od krční páteře až dolů. Jediné co jsem slyšela, bylo že jsem na bolesti zad mladá, jsem ročník 1989. Bez vyšetření od stolu určená léčba prášky, po kterých mi bylo jednak zle a také jsem po nich byla úplně mimo, bolesti přetrvávali nadále. Paní doktorka Krátká mě kompletně vyšetřila, ihned přesně věděla kde je problém, stanovila léčbu rehabilitací a cvičením. Takovým doktorům kteří jsou ochotní opravdu pomoct a ne jen předepsat prášky jsem neskutečně vděčná. Paní doktorko, vážím si Vaší práce a děkuji Vám za návrat do normálního života.

Umístění: Privátní rehabilitační lékař Jiný

Neskutecne mila a profesionalni doktorka, az me mrzi, ze jsem nesla svuj problem resit driv! V jeji peci bude po problemu urcite v dohledne dobe.

K paní doktorce chodím už nějaký rok,při mých potížích mě již několikrát moc pomohla,patří jí veliké díky,jsem moc spokojená.

super !

skvostný přístup - naprosto profesionální - doporučuji -JUDr.Kozák

Paní doktorka je odborník na svém místě.Navíc je velmi milá a vstřícná.

Paní doktorku mám velmi ráda, chodím k ní i s bratrem a maminkou, vždy se nám věnuje s veškerou odbornou péčí. Děkuji Pavelková

Navštívil jsem paní doktorku několikrát a vždy mi pomohla. Vrcholově se zabívám sportem při, kterém jsem měl zranění se, kterým si odborně poradila. Všem doporučuji!