Teplice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka opravdu není příliš trpělivá. Pořádně nic nevysvětlí a je zřejmá snaha se pacienta co nejrychleji z ordinace zbavit.
Odcházím jinam, toto není profesionální chování.

Umístění: Ordinace Jiný

Přišla jsem na kontrolu ráno v 8 hodin se zprávou z nemocnice z 18.6. 2022 kde jsem byla ošetřena pro bolest a otoky oka. Sestřička si vzala zprávu a řekla mi že jsem si měla nejdřív zavolat. Když mě zavolali do ordinace, paní doktorka nahlas, rozlobeným hlasem řekla. " Pět let tady nebyla a teď si přijde že potřebuje pomoci. Vůbec jsem nechápala, že mluví na mne. Ohradila jsem se, že jsem tam nebyla 3 roky a že byl Covid. Pak mě paní doktorka vyšetřila. Poprosila jsem o recept na kapky Maxitrol které si mám kapat ještě několik dní 5x denně. Jsou jenom na předpis. Dneska si kápnu 2x a už nemám. Paní doktorka mi řekla, že mi stačí co mám. Byla nepříjemná. Sama se neptala jak mi je a taky nechtěla nic slyšet . Dostala jsem letáčky, co si můžu koupit v lékárně a kartičku na další kontrolu za rok. 19.6.2023 !!! Čím jsem si zasloužila takové jednání od paní doktorky nevím. Možná je to tím, že jsem seniorka a už nemám na nic nárok a měla bych umřít !!!

G
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá paní doktorka i sestřička. Milá, citlivá, empatická. Jsme v péči paní doktorky celá rodina a moc nám pomohla. Mohu jen doporučit.

Paní doktorce Kokoškové bych dal pět hvězdiček za profesionální přístup , velké vědomosti je to velice ochotná a milá paní doktorka , nic netají a na rovinu vám řekne , jak se věci mají a zároveň navrhne správnou léčbu - ti , kteří chtějí slyšet jen to hezké a nechtějí znát realitu v jakém zdravotním stavu se jejich oči nachází ať navštíví jiného lékaře. Já doporučuji.

Umístění: Ordinace Kontrola

Paní doktorka je arogantní. Pro Hrubá slova nejde daleko. Nechová se jako profesionál. Při návštěvě mě ihned ve dveřích urazila skrze moji váhu. Pak mi dala značně najevo, že jsem povl protože nemám na brýle za několik tisíc. Nedoporučuji a radši se oni doktorce vyhněte pokud je to jenom možné.

Umístění: Ordinace vyšetření zraku dcery

Bohužel ikdyž nerada se musím přiklonit k názoru obou maminek, které zde již psaly. Paní doktorka nemá s malými dětmi trpělivost. Naše dcerka 4 letá se styděla odpovídat na ukazované obrázky a na paní doktorce hned byla velmi jasná nervozita a jakýsi spěch a trochu zbytečné poznámky k tomu. Také nevím jaký pak je vlastně závěr takového vyšetření, holt se nutno spolehnout na přístroje.

Umístění: Ordinace Pravidelné oční vyšetření dcery

Paní doktorka je velmi příjemná a vždy nám všechno řádně vysvětlila a velmi ochotně odpovídá na otázky. Navštěvujeme jí již 3 roky a naprosto bez problémů. Z mé strany mohu jen doporučit a i z mé dcery mám pocit, že má paní doktorku ráda.

Podle mě, neprofesionální doktorka, byla jsem tam s dcerou (7let) která nemohla přečíst čísla na tabuli a ona na ní ať dělá, že tady s ní nebude tejden! A když viděla že má z přístroje naměřeno 1,5 dioptrie a že jí musí dát brýle, tak na otázku zda je možnost že se to zlepší, tak před dcerou narovinu řekla že rozhodně už o brýle nepřijde a že se to bude jen zhoršovat - vážně profík, dcera to samozřejmě obrečela hned v čekárně. Rozhodně nedoporučuji jít tam s dětmi!!! Z té její ordinace ty dobré doktorky už utekly, a my už tam jistě taky nikdy nepůjdem...

Katastrofa, arogance jednání a neschopná sestra... Nedoporučuji .... Odmítla ošetřit dceru, která byla objednána.... A tři měsíce jsme čekali... Sestra nezvedá telefony a není schopna podat správné informace spletla datumy a místo toho aby se omluvila, tak je arogantní